ایده ی لیپ موشن; بازی واقعیت افزوده پینگ پنگ

ایده ی لیپ موشن; بازی واقعیت افزوده پینگ پنگ

قبلا در مورد هدست واقعیت افزوده لیپ موشن با قیمت پایین و قابلیت فوق العاده ردیابی دست صحبت کردیم، حال این کمپانی در ویدئویی از قابلیت جدید پلتفرم متن باز خوددر قالب یک بازی واقعیت افزوده پینگ پنگ در محیطی واقعی رونمایی نمایی کرده که در ادامه به معرفی آن می پردازیم.

این شرکت طی پروژه ی خود که ستاره ی شمالی یا “Project North Star” نام دارد یک جفت راکت پینگ پنگ خاص به همراه یک رقیب هوش مصنوعی AI که اونطرف میز قرار دارد را ایجاد می کند. این بازی نمونه خوبی از یک تجربه سریع و بصری AR است که به دقت بالا بستگی دارد. شما می توانید حرکات توپ را دنبال کنید در واقع لیپ موشن تجربه ی ضربه زدن به توپ مجازی با راکت حقیقی را به خوبی به نمایش می گذارد همچنین رقیب هوش مصنوعی که در طرف دیگر میز قرار دارد به خوبی میتواند جهت توپ را تشخیص دهد و واکنش مناسبی برای ضربه به توپ نشان دهد.

در این بازی توپ یک شیء واقعی ۳D است، مانند یک دنباله نور که در  فضا حرکت می کند و حریف هوش مصنوعی برنامه ریزی شده است تا حرکات واکنشی در مقابل حرکات توپ ارائه دهد. ممکن است تجربه ی استفاده از این بازی را برای مدت طولانی بدست نیاورید در واقع این بستگی به شرکت تولید کننده هدست دارد با این حال، این نشان می دهد که هدست واقعیت افزوده با قیمت مناسب، مجبور نیست که در مقایسه با رقبای گرانقیمت خود، رقابت جدی داشته باشد.

اگربا دقت ویدئوی بالا را تماشا کنید متوجه خواهید شد که هنگام بازی احساس اینکه توپ مجازی است کمتر به بازیکن دست می دهد حرکت توپ و صدایی که ایجاد میکند و همچنین رقیب هوش مصنوعی کاملا طبیعی به نظر می رسند.این هدست با قیمت ۱۰۰ دلار در مقابل رقبای خودش مانند هلولنز ماکروسافت که قیمتی معادل ۳۰۰۰ دلار دارد بسیار ارزان تر و دارای سیستم ردیابی بسیار قدرتمندی است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password