اضافه کردن قابلیت واقعیت افزوده به وب از طریق ویژگی Quick Look در IOS 12

اضافه کردن قابلیت واقعیت افزوده به وب از طریق ویژگی Quick Look در IOS 12

فروشگاه غولپیکر خرید آنلاین Shopify برای استفاده از امکان Augmented Reality(واقعیت افزوده) نمیتواند منتظر ARKit 2.0 بماند.شرکت اپل قصد دارد با استفاده از ابزار قدرتمند AR Quick Look این امکان را ایجاد کند تا کاربران بتوانند تصاویر را با قابلیت واقعیت افزوده از مرورگر سافاری مشاهده کنند. درحال حاضر صاحبان آیفون و آیپد میتوانند این ویژگی را در Shop Magnolia مشاهده کنند.

AR Kit در ios 11 معرفی شد و توسعه دهندگان بسیاری از قابلیت واقعیت افزوده در اپلیکیشن های خود استفاده کردند اما این امر نیازمند این است که کاربران اپلیکیشن را نصب کنند درصورتی که در IOS 12 این امکان برای وب نیز در دسترس کاربران قرار میگیرد و دیگر نیازی به نصب اپلیکیشن نیست.

این ویژگی به واسطه ی USDZ فایلی که فرمت آن بر اساس پروتکل Universal Scene Pixar است که اپل در ARKit 2 آن را اتخاذ کرده به وجود می آید. فرمت فایل باعث می شود مصرف کنندگان برای به اشتراک گذاشتن تجارب AR با دیگران راحت تر شود.

در سه سال گذشته Shopify در حال بررسی چگونگی استفاده از AR و VR در خرید و تاثیر آنها بر مشتریان بوده است دانیل بومانت،مدیر بخش واقعیت افزوده در سال گذشته به بررسی اینکه چگونه AR می تواند بر روی تجربه ی خرید مشتریان تاثیر مثبت بگذارد پرداخته است . اما در پاییز امسال شاهد این خواهیم بود که چگونه با استفاده از ابزار AR Look Up مدل های سه بعدی با فرمت فایل USDZ می توانند به صورت مستقیم در فروشگاه آنلاین Shopify آپلود شوند و به صورت واقعیت افزوده در مرورگر Safari بدون نیاز به دانلود و نصب اپلیکیشن قابل مشاهده و اشتراک گذاری باشند کاربران می توانند آیتم مورد علاقه ی خود را به صورت تصویر واقعیت افزوده usdz برای دوستان خود در قالب پیام یا ایمیل ارسال کنند.افراد علاقه مندبرای نصب این پلت فرم بر روی وب سایت خود و کسب اطلاعات بیشتر می توانند در سایت Shopify ثبت نام کنند.

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password