Facebook توسعه دهنده ی واقعیت مجازی با نام Ready At Dawn را خریداری کرد

facebook-has-acquired-a-virtual-reality-developer-called-ready-at-dawn

Oculus studios خبر از انتشار قابلیتی جدید برای تیم توسعه‌دهندگان کهنه‌کار خود داد.

در یک پست رسمی بر روی بلاگ Oculus که امروز منتشر شد،‌ این کمپانی خبر از تصاحب Ready at Dawn Studios داد. Ready at Dawn Studios همان استودیویی است که عناوین موفقی همچون Lone Echo ،Echo Arena,  و  Echo Combat را در کارنامه‌ ی خود دارد.

در این متن خبری از این کمپانی گفته شده است:

Ready At Dawn  یک توسعه دهنده ی کهنه‌ کار است که بازی‌ های مختلفی را بر روی پلتفرم های مختلفی، منتشر کرده است و در عرصه ی واقعیت مجازی نیز، پیشرو است. این استودیو چهار بازی برای پلتفرم Oculus از سال ۲۰۱۷ منتشر کرده است. بازی هایی همچون Lone Echo, Echo Arena, Echo Combat,  و  Lone Echo II(در دست توسعه است). تمام این عناوین یاد شده،‌ دارای تکنولوژی سیستم حرکت مداوم  Ready At Dawn و سینماتیک معکوس (IK) تمام بدن است.

خب دقیقا این نوشته با توجه به خریده شدن کامل تیم توسط ready at dawn توسط فیس‌بوک، به چه معناست؟ با وجود این اتفاق این تیم به شکل مستقل به کار خود در دفتر هایش در کالیفرنیا، پورتلند، اورگان و ایروین ادامه خواهد داد. تنها تفاوت در این است که حال آن ها می‌توانند پشتیبانی کامل Facebook  و  Oculus Studiosرا داشته باشند.

echo arena lobby

فیس بوک گفته است:

با پیشرفت های اخیر فیسبوک در تکنولوژی واقعیت مجازی، ready at dawn می تواند آینده ای درخشان در زمینه ی محتوای واقعیت مجازی اورجینال همه جانبه داشته باشد. به عنوان عضوی از تیم Oculus Studios، ready at dawn به تولید محتوای نوآورانه ی واقعیت مجازی همه جانبه و خاطره انگیز برای گیمر ها در سرتاسر دنیا به عنوان یک استودیو مستقل ادامه خواهد داد. ما برای خوش آمد گویی به آن ها هیجان‌ زده هستیم.

با توجه به پروژه های پیش رو، فیسبوک می گوید که تیم کاملا بر روی عرضه ی lone echo 2 متمرکز شده است که طوری برنامه ریزی شده که باید اواخر امسال بر روی هدست های oculus عرضه شود. من کنجکاو هستم که بدانم چگونه تکنولوژی منحصر به فرد سینماتیک معکوس تمام بدن ready at dawn در آینده بر روی عناوین oculus studio تاثیر خواهد گذاشت. قطعا این سیستم حرکتی zero-g می تواند به شکل هایی مختلف در تجربه های همه جانبه مورد استفاده قرار گیرد. ready at dawn آخرین خرید مهم فیس بوک در میان لیست بلند بالای خرید های این کمپانی است. در فوریه ی گذشته نیز Sanzaru Games (سازنده ی بازی نقش آفرینی محبوب Asgard’s Wrath) و پیش از آن هم Beat Games (توسعه دهنده ی بازی واقعیت جازی ضد ژانر Beat Saber) است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password