کمپین تبلیغاتی واقعیت افزوده شرکت پپسی – Pepsi

کمپین تبلیغاتی واقعیت افزوده شرکت پپسی - Pepsi

ما در مطلب گذشته درمورد تاثیرات و دلایل مهم واقعیت افزوده در تبلیغات رو بررسی کردیم و در آنجا به ۴ دلیل اصلی که باید در این حوزه فعالیت کرد رو معرفی کردیم. اگر این مطلب را نخواندید پیشنهاد می کنم به این لینک بروید:

کاربرد واقعیت افزوده در تبلیغات و فروش

در ادامه مطالب می خواهیم به معرفی شرکت های فعال که از واقعیت افزوده در تبلیغات خود استفاده کردند و کمپین های تبلیغاتی واقعیت افزوده را دارند بپردازیم.

 

شرکت پپسی (Pepsi) ، پرچمدار تبلیغات در ایستگاه اتوبوس

جایگاه های انتظار اتوبوس اغلب برای تبلیغات استفاده می شود، اما واقعیت افزوده می تواند یک پوستر فوق العاده دیدنی برای افراد منتظر برای یک تجربه ی فراموش نشدنی و سرگرم کننده باشد. این همان چیزی است که پپسی با کمپین تبلیغات پپسی مکس AR انجام داد.

شرکت پپسی برای این کار یک صفحه نمایش بزرگ در ایستگاه های اتوبوس نصب کرد که افراد ابتدا فکر می کردند که یک شیشه ی معمولی است چرا که آن طرف شیشه به خوبی قابل مشاهده بود و افراد را می توانستند به خوبی مشاهده کنند.

صفحه ی شیشه ای شرکت پپسی
صفحه ی شیشه ای شرکت پپسی

افراد پس از نشستن در این ایستگاه ها، ناگهان با ببر بزرگ یا سفینه های فضایی روبرو می شدند. کیفیت و قدرت این صفحه نمایش آنچنان بالاست که افراد با دیدن این صفحه نمایش ناچار به فرار یا گریز می شدند. ویدیوی زیر را حتما مشاهده کنید:

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password