هدست واقعیت مجازی لنوو

lenovo-virtual-reality-headset

کیفیت تصویر ۴K، کنترل بدون نیاز به دست، و یک صفحه‌ی قابل جا به جایی از ویژگی های این هدست است.

Lenovo Mirage VR S3 یک هدست all-in-one طراحی شده برای استفاده‌ ی شرکت ها است. این محصول با همکاری با Pico interactive ساخته شده است. امروز Nathan Pettyjohn (رئیس تبلیغات واقعیت مجازی و واقعیت افزوده از گروه Intelligent Devices Lenova) طی مصاحبه ی مهم خود از مواردی پرده برداری کرد. اطلاعات منتشر شده از VR/AR Global Summit Online Conference نشان گر این بوده اند که VR S3 شامل چندین قابلیت مختلف که متمرکز بر شرکت‌ ها که هدف آن ها رضایت متخصصین حوزه های مختلف بوده،‌ است.

این شامل یک صفحه نمایش واضح ۴k، پشتیبانی از تعامل بدون دست یا با یک کنترلر، صدای درونی، طراحی سبک و ناهموار، یک صفحه‌ ی قابل جا به جایی برای صورت که به آسانی تمیز می شود است. تمام این ها باعث یک تجربه ی مستقل و راحت که منجر به آموزش نیروی کار می‌ شود. این دستگاه قدرت گرفته از Qualcomm Snapdragon 835 سیستم روی تراشه، هدست ۳DoF که زاویه دیدی ۱۰۱ درجه ای دارد، عمر سه ساعته‌ ی باطری است. اپلیکیشن ها متمرکز بر شرکت ها از طریق ThinkReality  (پلتفرم واقعیت افزوده و واقعیت مجازی Lenova) قابل دسترس هستند. این نرم افزار به کارمندان اجازه می‌ دهد تا اپ ها را بر روی یک اسکیل جهانی با ساپورت یک تیم حرفه ای IT مدیریت کنند.

Nathan Pettyjohn اعلام کرده است که:

واقعیت مجازی به بهبود تمرینات و کاهش هزینه های آن ها کمک می کند. مشتریان شرکتی ما به دنبال راه کار هایی برای ساخت نیروی کار ماهر و موثر هستند. آن ها به طرز رو به رشدی به دنبال روش های پیشرو مثل واقعیت افزوده و واقعیت مجازی با پشتیبانی پلتفرم منعطف ThinkReality هستند تا اپ ها در سطح شرکتی گسترش دهند.

صفحه ی مخصوص صورت که به راحتی تمیز می شود به همراه عملکرد مستقل، Lenovo Mirage VR S3 را به عنوان یک راه کار برای تمرین کارمندان بخش سلامت، جذاب می کند. چرا که آن ها در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا هستند. روش های امن و قابل تکرار تمرین، در میان بیمارستان ها و مراکز سلامت در سطح جهان، بسیار پر متقاضی هستند. ممکن است این تمرینات مختص افراد بازنشسته در زمینه ی تخصصی سلامت باشد که برای کمک در این دوران شیوع به بیمارستان ها آمده اند و یا برای آموزش کارمندان جدید این سازمان ها باشد.

Ganesh Raghu مدیر بخش تکنولوژی های نوظهور و راه کار ها و سرویس های لنوو افزوده است:

لنوو در حال سرمایه گذاری مقدار زیادی از منابع خود در توسعه ی راه کار های بیزنسی نو ظهور کرده تا بتواند نیاز های پیچیده ی مشتریان خود را رفع کند. این راه کار ها نیاز به یک مدل پشتیبانی عالی مثل Lenovo Integrated Solutions Support دارند. این مورد فراتر از هر محصولات رفته و به جای آن بر روی مدیریت مشکلات پیچیده تر در سراسر راه کار متمرکز شده تا بتواند خرابی ها را کاهش داده و تجربه ی بهرتی برای مشتری فراهم آورد.

The Lenovo Mirage VR S3 در ۳ ماهه ی سوم سال ۲۰۲۰ برای فروش در آمریکای شمالی، چین، ژاپن، بریتانیا، فرانسه و اسپانیا با قیمت زیر ۴۵۰ دلار در دسترس خواهد بود. این دستگاه به عنوان عضوی از راه کار آموزشی Lenovo VR Classroom 2 خواهد بود. شرکت هایی که تمایل به دریافت اطلاعات بیش تر در این باره دارند، می توانند این‌ جا را مطالعه کنند.

منبع:

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password