بازی واقعیت افزوده هری پاتر

بازی واقعیت افزوده هری پاتر

شایعه ی عرضه ی بازی واقعیت افزوده ی هری پاتر با نام Harry Potter: Wizards Unite توسط Niantic در سال گذشت، Niantic Labs توسعه‌دهنده دو بازی معروف pokemon go و Ingress است

در بیانیه ای از Niantic بازی هری پاتر با استفاده از واقعیت افزوده دنیای واقعی و مجازی را ترکیب کرده و به بازیکنان این اجازه را می دهد به مدرسه هاگوارتز وارد می‌شوند تا جادو را یاد بگیرند و تبدیل به جادوگران حرفه ای شوند، با جانوران افساته ای مبارزه کنند و دشمنان قدرتمند را شکست دهند.

از جمله ویژگی های بارز این بازی طراحی جذاب با جزئیات زیاد، وجود جادو و اسرار مختلف، امکان گشت و گذار در مدرسه هاگوارتز و کشف رمز و راز های گوناگون، وجود ماموریت ها مختلف و امکان ارتقاء درجه بازیکنان است.

وجود معماها و راز و رمز های مختلف این بازی و مبارزه با دشمنانی که جادوگر هستند و با سحر و جادو آشنایی دارند در محیطی با گرافیک بسیار عالی و موزیک هماهنگ با محیط هیجان بازی را دو چندان میکند.

تاثیر جادویی داستان هری پاتر در هر گوشه از جهان قرار دارد اما ما نمی خواهیم صبر کنیم تا به دنیای فانتزی هاگوارتز سفر کنیم، زیرا دیگر بازی جدید هری پاتر برای دانلود در دسترس است! در حال حاضر این بازی بیش از یک میلیون دانلود داشته است

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password