سری سه قسمتی Phoria در هشتم جون برای oculus و Go عرضه خواهد شد

استودیوی تکنولوژی Phoria که برنده‌ی جایزه نیز شده است، این هفته خبر از عرضه‌ ی یک سریال مستند واقعیت مجازی بلند پروازانه که شامل صحنه های استریوسکوپی (stereoscopic) سه بعدی ۱۸۰ درجه که در رزولوشن خیره کننده ی ۵٫۷K فیلم برداری شده است، می‌ باشد. این صحنه ها پیش از این هیچ وقت به نمایش در نیامده اند. این پروژه با همکاری facebooks’s oculus، WWF (world wild fund) و sliverback films ساخته شده است.

Eric Cheng (رئیس رسانه ی همه جانبه ی oculus فیس بوک) در یک انتشار رسمی اعلام کرد:

اکوسفر استاندارهای جدیدی را برای داستان سرایی تاریخ طبیعی بر روی پلتفرم oculus فراهم آورده است. رزولوشون بالا، نرخ فریم بالا و داستان های سه بعدی ۱۸۰ درجه ای، به همراه صدای فضایی متفکرانه، در کنار یک دیگر یکی از متقاعد کننده ترین تجربیات ویدئویی همه جانبه ای که تا به امروز دیده ایم را ارایه داده اند.

این تجربه با روایت Anna Friel که جایزه ی بازیگر زن Emmy را نیز در کارنامه ی خود دارد، همراه است. این سری سه قسمتی؛ مخاطب را به ساواناهای کنیا در شرق آفریقا، جنگل ها بورنیو در مالزی و سخره های مرجانی پر جنب و جوش راجا امپات در اندونزی می‌ برد. فیلم‌ برداری این مجموعه نیز توسط یک تیم متخصص فیلم سازی که آن‌ها هم جوایزی را درکارنامه ی خود دارند، اتفاق افتاده است. این تیم شامل  Joseph Purdam (PHORIA), Angie Davis (Anicca

Media), Daniel Huertas (Silverback Films), Eric Cheng (Oculus), and Colin Butfield (WWF) می شود. تیم اکوسفر امید دارد که بتواند به کاربران خود یک گزینه ای برای فرار از قرنطینه ی کرونایی بدهد؛ علاوه بر این بتوانند رابطه ی بین انسان و طبیعت را بهبود ببخشند.

Daniel Huertas از silver films می گوید:

اکوسفر سبک محصولات تاریخ طبیعی را به مرحله ی جدیدی وارد می کند. واقعیت مجازی این فرصت را به مخاطبان می دهد تا احساس نزدیک بودن زیادی به حیات وحش کنند. همچنین این یک شانس کم یاب برای غوطه وری در تجربه ی داستانی شخص دیگری است.  همچنین عملکر افراد در جهت رسیدن به آینده ای روشن تر نیز قابل توجه است.

Ecosphere
Ecosphere_1 /منبع تصویر: vrscout

Angie Davis از Anicca Media می گوید:

این یک فیلم مستند حیات وحش است که نظیر آن را تا به حال ندیده ایم. هم افزایی سیاره ی ما در برابر چشمان شما زنده خواهد شد و شما درست در میان قضیه خواهید بود. این تجربه فراموش نشدنی خواهد بود.

اکوسفر (Ecosphere)  در تاریخ ۸ جون بر روی هدست های Oculus Go و Oculus Quest به شکل ۱۰۰ درصد رایگان عرضه خواهد شد. کاربران می توانند به oculus store از طریق هدست خود یا اپ تلفن همراه هوشمندشان رفته و اپ اکوسفر را دانلود کنند. برای کسب اطلاعات بیش تر از اکوسفر، به این جا بروید.

Joseph Purdam  از PHORI می گوید:

اکوسفر قلب بینندگان خود را به روی زیبایی های دنیای طبیعت باز خواهد کرد. این داستان‌ها و صداهای متنوع در خط مقدم فعالیت های محیطی توسط جوامع است. باعث افتخار است که اکوسفر می تواند به افزایش آگاهی نسبت به توانایی هم زیستی انسان و طبیعت در یک هارمونی با یک دیگر منجر شود.

منبع:

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password