با ویژگی جدید واقعیت افزوده اسنپ چت، سگ خود را تبدیل به گوزن کیریسمسی کنید

با ویژگی جدید واقعیت افزوده اسنپ چت، سگ خود را تبدیل به گوزن کیریسمسی کنید

در ابتدا SnapCat بود اما الان DogChat یا SnapBark نیز وجود دارد. در ماه اکتبر استارت آپ اسنپ چت توجه همه ی کاربران خود را به سمت SnapCat که برای گربه ها پیاده سازی شده بود جلب کرد. این شرکت برای دوستداران سگ به عنوان هدیه کریسمس DogChat را به ارمغان آورد. اسنپ چت اجازه می دهد کاربران AR Lens را در شب اول کریسمس استفاده کنند.

لنز یکی از ویژگی های هیجان انگیز اسنپ چت است که با استفاده از واقعیت افزوده قابلیت تشخیص  و ردیابی چهره ی شما و تبدیل به چهره سگ و یا گربه را دارد و توجه کاربران بسیاری را به سمت خود جلب کرده است.

اپلیکیشن DogChat همانند عینک هایی که برای افراد و گربه هایی که در مقابل دوربین قرار می گیرند ظاهر می شود، برای سگ ها نیز استفاده می شود به این صورت که با قرار گرفتن سگ در مقابل دوربین گوشی از طریق واقعیت افزوده چهره ی سگ شناسایی و عینک بر روی چشمان سگ قرار می گیرد و هنگاهی که سگ حرکت می کند، آن را ردیابی می کند و شما می توانید از سگ خود عکس بگیرید و یا فیلم ضبط کنید و با دیگران به اشتراک بگذارید. با استفاده از این اپلیکیشن شما می توانید پروانه ای را بر روی نوک بینی سگ قرار دهید یا شاخ گوزن را بر روی سر سگ بگذارید و آن را تبدیل به گوزن کریسمسی کنید.

جلوه هایی اسنپ چت با کمک واقعیت افزوده و مدل های سه بعدی، از طریق دوربین جلویی گوشی در اختیار کاربران قرار می دهد دلیل اصلی محبوبیت این شبکه ی اجتماعی است. با انتشار این نوع از ویژگی های سرگرم کننده در طول کریسمس فرصت خوبی برا ی گرفتن عکس با دوستان، خانواده و حیوانات خانگی محبوب، و جذب کاربر از سراسر جهان است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password