تردمیل واقعیت مجازی با نام KAT WALK C

virtual-reality-treadmill-called-kat-walk-c

فضای بازی واقعیت مجازی خود را با یک تردمیل شخصی همه کاره ی ۷۰۰ دلاری، افزایش دهید.

تردمیل های همه کاره، چند وقتی است که توسط رسانه ها، محبوبیت زیادی به دست اورده است؛ این اتفاق مخصوصا توسط ویدیو Ready Player One استیون اسپلیبرگ اتفاق افتاد. اخیرا توسعه‌ ی این تردمیل ها نیز در دست کار بوده است. به طور طبیعی، این حرکت مصنوعی محیا شده توسط تردمیل در تکنولوژی های همه جانبه به محبوبیت فراوانی رسیده؛ چرا که به کاربران واقعیت مجازی اجازه ی پیمایش فیزیکی و واقعی در محیط های مجازی را با آزادی حرکت کامل صرف نظر از سایز آن محیط، می دهد.

این هفته KAT VR (یکی از رهبران ارائه ی تردمیل های همه کاره ی واقعیت مجازی) خبر از اولین دستگاه همه کاره ی خود با هدف مارکت مصرف کنندگان داد. این درحالی است که محصولات قبلی این کمپانی، مثل KAT WALK و KAT VRMIS – ARENA هدفشان بخش های شرکتی و حرفه ای بوده است و گران قیمت و همراه با راه کار های سطح بالا برای حرکت بوده اند. KAT WALK C دارای ساختاری سبک تر و فشرده تر است که برای گیمر های خانگی نیز ایده آل است.

همانند KAT WALK، KAT WALK C نیز اجازه ی راه رفتن، دویدن و دویدن با حداکثر سرعت را به بازیکنان همراه با یک محیط واقعیت مجازی که بر پایه ی اصطکاک پایین سفارشی و کفش تخصصی بر پایه ی IMU، می دهد. تسمه های ضد لغزش با پاشنه ی کفش ها الصاق شده اند که به بازیکنان امکان شخصی سازی میزان اصطکاک را متناسب با مهارت های آن ها می دهد. به این ترتیب بازیکنان تازه کار یا بازیکنان با مهارت در واقعیت مجازی، هر دو راضی خواهند بود. امنیت بازیکنان بر روی این دستگاه نیز با استفاده از مهار کننده ای عمودی که در عقب دستگاه نصب شده است تامین می شود. پس شما می توانید به راحتی بر روی این دستگاه به دولا شدن یا ایستادن بدون ترس از افتادن از روی آن و برخورد کردن به دیوار خانه اتان، بپردازید.

با توجه به خبر های رسمی منتشر شده، KAT WALK C با تمام هدست های واقعیت مجازی اصلی مثل Valve Index, HTC Vive/Vive Pro, Oculus Rift/Rift S, PlayStation VR, Windows Mixed Reality و Pimax سازگاری خواهد داشت؛ همچنین شما می‌ توانید با استفاده از این دسگاه، تمام بازی های حرکتی مثل Arizona Sunshine, Pavlov VR, No Man’s Sky, VRChat, Blade & Sorcery و  Onwardرا بازی کنید. KAT WALK C به زودی برای پیش خرید از طریق Kickstarter در دسترس عموم خواهد بود. سرمایه گذاران اولیه،‌ از تخفیف ۶۹۹ دلاری به علاوه ی تحویل، بهره مند خواهند شد. منتظر خبر های جدید باشید

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password