تور هیجان انگیز واقعیت افزوده در زندگی موسیقی دان معروف دیوید بویی

تور هیجان انگیز واقعیت افزوده در زندگی موسیقی دان معروف دیوید بویی

یوید رابرت جونز که با نام هنری دیوید بویی شناخته می‌شود، موسیقی‌دان، خواننده، تهیه‌کننده، آهنگ‌ساز، نقاش و بازیگر مشهور انگلیسی بود. او در ۵ دهه جزو یکی از شخصیت‌های محبوب موسیقی بود و به خصوص در طول دههٔ ۷۰ به شهرت فراوان دست پیدا کرد. کارهای وی با اختراع و ارائهٔ بصری مشخص شده بود، و همچنین موسیقی و صحنه‌سازی‌اش موسیقی عامه‌پسند را به شدت تحت تأثیر قرار داد.

طرفداران و تحسین کنندگان این هنرمند هدیه ای به صورت یک برنامه واقعیت افزوده که در واقع به صورت یک تفریح مجازی است و حرفه ی این هنرمند را بررسی می کند ارائه کردند. این اپلیکیشن در تاریخ ۸ ژانویه در App Store و Google Play با قیمت ۷٫۹۹ دلار منتشر شد که ۲ میلیون بازدید کننده در ۱۲ شهر مختلف دارد. این برنامه شامل همکاری بین دیوید بوی و کمپانی موسیقی سونی در ژاپن، همچنین شامل بیش از ۲۰ گالری مجازی است که به بررسی دوره های مختلف و به جنبه های حرفه بوی می پردازد، از وقایع دوران کودکی اش تا آلبوم آخرش Blackstar.

هر گالری ارائه دهنده ی مدل های ۳D از لباس های بوی در کنار آلبوم موسیقی دست خط و ورق های اشعار، تبلیغات مجله، موزیک ویدئو، فیلم های کنسرت و دیگر خاطرات، این هنرمند که به صورت واقعیت افزوده و سه بعدی نمایش داده می شود.

برنده جایزه بازیگر گری اولدمن، که دوست نزدیک بوی، بود در سراسر این تور مجازی به عنوان راوی، داستان زنگی این هنرمند را در طول گردش مجازی با موسیقی و کلیپ ها و مصاحبه های او بیان می کند، اولدان در بیانیه ای گفت: “این نمایشگاه هیجان انگیز واقعیت افزوده دیوید بوی دارای مخطبان گسترده تر از شهرهای مختلف است که تجربه ی فوق العاده ای برای طرفدارانش ایجاد میکند و راوی این گردش مجازی بودن یک امتیاز بذای من بود.”

کاربران مسیر خطی تور را دنبال می کنند و یا می توانند از طریق نقشه نمایشگاه به جستجو و گردش در موزه بپردازند. شما همچنین می توانید هر گالری را با حرکت تلفن هوشمند خود از طریق محیط مجازی بررسی کنید. هنگامی که کاربران روی آیتم ها در نمای دوربین ضربه بزنند، گالری مجازی از بین می رود و لیستی از هنرهای دیوید بویی نمایش داده می شود که شامل جزئیات دقیق تر در مورد آثار این هنرمند است.

حتی گالری های مجازی خود آثار هنری هستند که به صورت سه بعدی در فضا شناور هستند، همانطور که روایت اولدمن به پایان می رسد،موزیک ویدیویی در پس زمینه به نمایش در می آید و این گالری شامل ماکن هایی است که لباس های دیوید بویی را به تن کرده اند.

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password