ساخت بازی های واقعیت مجازی با Dreams VR Expansion

بدون هیچ تجربه ی قبلی، بازی ها و محیط های تعاملی دلخواه تان را خلق کنید.

Media Molecule’s (LittleBigPlanet, Tearaway) Dreams در فوریه ی گذشت بر روی پلی استیشن ۴ منتشر شد. این محصول یک سیستم طراحی بازی منحصر به فرد برای PS4 است که به بازی کنان اجازه ی ساخت محیط ها و بازی های مورد نظرشان را می دهد. همچنین دارای قابلیت همکاری بازیکنان با یک دیگر و اشتراک گذاری محیط های خلق شده نیز است.

 

در این ۵ ماهی که Dreams منتشر شده است، شاهد کاتالوگی مدهوش کننده از محتواهای تولید شده توسط کاربران هستیم. این محتوا شامل بازسازی بازی های کلاسیکی مثل Shifting Islands  و The Eternity House می شود. بازی مورد علاقه ی من در این پلتفرم باز سازی Avatar: The Last Airbender.

امروز در DreamsCom مشخص شد یک بخش درون این بازی به عنوان نمایشگاه پروژه های توسعه داده شده توسط کامیونیتی Dreams به این پلتفرم اضافه خواهد شد. این کمپانی خبر داده که آپدیت بزرگ بعدی، که رسما پشتیبانی از Playstation VR را آغاز خواهد کرد، به بازی کنان قابلیت ساخت و همکاری با یکدیگر را بر روی بازی های واقعیت مجازی و جهان های آن ها می هد.

در ۲۲ جولای یک آپدیت رایگان برای تمامی بازی کنان Dreams منتشر خواهد شد. Dreams VR Expansion آموزش های جدید واقعیت مجازی، کیت های واقعیت مجازی و محتوای Media Molecule را در خود جای خواهد داد. بهتر از پیش از شروع جدی استفاده از این نسخه، به پیشنهاد تیم ساندگان بازی، مدت زمانی را برای آشنایی با این موارد جدید واقعیت مجازی اختصاص دهید. All Aboard VR کنترل Dreams را در واقعیت افزوده،‌ کاملا تغییر داده است. این تغییرات شامل نحوه ی جست و جو Dreamiverse چه به عنوان خالق و چه به عنوان بازیکن می شود. DreamShaping نیز گام را فراتر گذاشته و شما را در معرض آموزش های مختلفی برای ساخت محتوای تعاملی واقعیت مجازی قرار خواهد داد.

زمانی که دیگر با کنترل های جدید بازی احساس راحتی کردید، دیگر می توانید شروع به ساخت بازی های واقعیت مجازی و محیط های مد نظر خود کنید. اگر چه که سونی پیشنهاد می دهد که از  PlayStation Move Controllers برای مجسم کردن دنیای خود استفاده کنید، اما شما می توانید از dualshock 4 نیز استفاده کنید؛ شما نیاز ندارید برای خلق محتوای واقعیت مجازی Dreams حتما در حالت واقعیت مجازی باشید؛ البته که اگر در حالت واقعیت مجازی باشید، بهتر است.

شما در حالت Creator Mode به ابزارهای کاربردی جدیدی برای طراحی واقعیت مجازی دسترسی خواهید داشت. ابزارهایی مانند comfort mode، static sky و vignette strength control.

شبیه به آن چیزی که در عرضه ی اولیه ی Dreams دیده بودیم، Media Molecule شامل یک انتخاب از بین بازی ها و تجربه های از پیش ساخته شده می شود تا پتانسیل Dreams VR به خوبی به کاربران نمایش داده شود و همچنین الهام بخش آن ها در ساخت محیط های منحصر به فردشان شود. The Dreams VR Expansion در تاریخ ۲۲ جولای بر روی PlayStation VR منشر خواهد شد. برای دسترسی به این آپدیت باید حداقل ۳۹.۹۹ دلار در حساب PlayStation Store خود داشته باشند.

منبع:

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password