هدست واقعیت افزوده میجک لیپ

هدست واقعیت افزوده میجک لیپ
magic leap یک شرکت راه اندازی شده در ایالات متحده است که در سال ۲۰۱۰ توسط Rony Abovitz تاسیس شد این شرکت بر روی صفحه نمایش مجازی شبکیه چشم کار می کند که تصاویر سه بعدی کامپیوتری را بر روی اشیاء دنیای واقعی سوق می دهد. پس از سالها فیلم تبلیغاتی و میلیاردها دلار سرمایه گذاری شما هم اکنون میتوانید هدست واقعیت مجازی مجیک لیپ را با قیمت ۲،۲۹۵ خریداری کنید.

این وسیله یک سیستم سه تکه ای است که شامل یک هدست به نام Lightwear و یک کامپوتر پوشیدنی به نام Lightpack و یک کنترل دستی است. این هدست شامل دوربین هایی برای نقشه برداری از محیط بیرون و نیز دوربین های ردیابی چشم می باشد.

Magic Leap One به وسیله ی سیمی نه چندان بلند به یک مینی کامپیوتر به نام لایت پک متصل می شود. دستگاهی که منبع تمام قدرت محاسباتی این هدست به‌شمار می‌آید، لایت پک چندان سنگین نیست و می توانید به راحتی آن را به جیب شلوار خود متصل کنید.

آیا مجیک لیپ تمام کارهایی را که گوشی هوشمند شما دارد را انجام می دهد؟

بله با این تفاوت که مجیک لیپ کارها را در زمینه ی دید شما انجام می دهد به جای نگاه کردن به تلفن خود برای ارسال ایمیل می توانید ایمیل خود را درست مقابل دنیای اطراف خود ببینید بدون اینکه کسی بتواند آن را ببیند.

ایده ساده است:مجیک لیپ می خواهد زندگی آنلاین را به زندگی واقعی شما بیاورد.

برای مثال درتصویر بالا شما می توانید ایمیل خود را چک کنید و همزمان ساعت و باتری هدست را در پایین سمت راست مشاهده کنید.

وقتی عینک مجیک لیپ وان رو به چشم میزنید وارد فضای شگفت انگیزی می شوید به نام tonandi که در آن محیط اطرافتان با گیاهانی زیبا رنگ آمیزی شده و حیواناتی در آن به صورت شناور در اطراف شما درحال شنا کردن می باشند در حقیقت دایناسورهایی که توسط مجیک لیپ وان میبینید به صورت سه بعدی هستند و به بیننده یک حس توهمی شگفت انگیز و فوق العاده دست می دهد.محیط واقعیت افزوده ای که این هدست در اختیار ما قرار می دهد نسبت به Hololenz بسیار وسیع تر است این موضوع باعث می شود که تجربه tonandi شگفت انگیز تری رو نسبت به هدست های ماکروسافت ارائه دهد.

ریوکارائف مدیر ارشد بخش محتوا در شرکت مجیک لیپ سال ها تلاش کرده تا بتواند تجربه ی نرم افزاری کم نقصی در کنار سخت افزار قدرتمند آن به کاربران ارائه دهد.در دنیای مجیک لیپ وقتی از کنار حیوانات عبور میکنید صدای مخصوص به آنها به گوش میرسد و شما تصور میکنید که در محیطی واقعی قدم میگذارید و موضوعی که tonandi را جذاب میکند تماشای دنیای مجازی در محیط حقیقی است.

مجیک لیپ قصد دارد تا کنفرانسی در روزهای نهم و دهم اکتبر سال ۲۰۱۸ برگذار کند این کنفرانس به صورت زنده برای عموم بخش خواهد شد.

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password