از هر جای دنیای که هستید با استفاده از اپ واقعیت مجازی Alcove با خانواده ی خود به خاطره سازی بپردازید

from-anywhere-in-the-world,-reminisce-with-your-family-using-the-alcove-virtual-reality-app

به زمین سفر کنید، تصاویر خانوادگی را به اشتراک بگذارید و با عزیزان خود با هر سنی که دارند در این تجربه ی واقعیت مجازی اجتماعی منحصر به فرد، بازی کنید.

ارتباط با خانوادگی همیشه آسان نیست؛ مخصوصا در دنیای امروز. بحران ویروس کرونا،‌ باعث قرنطینه های اجباری توسط دولت ها در سر تا سر دنیا شده است و این امر باعث جدایی خانواده ها و دوستان زیادی از یکدیگر شده است. پس هم اکنون بیش از هر وقت دیگری نیاز به ایجاد ارتباطات انسانی داریم. Alcove نیز برای همین آمده است.

Alcove که متعلق به AARP Innovation Labs برای هدست Oculus Go فیسبوک به رایگان در دسترس است. این اپ یک پلتفرم اجتماعی جدید با قابلیت اتصال حداکثر چهار نفر به شکل واقعیت مجازی با یکدیگر است تا بتواند دورهمی های دوران قدیم را تداعی کند. فقط با این تفاوت که افراد از طریق خانه ی مجازی خود که شامل موارد متنوعی مانند بازی های تعاملی و تجربه های عالی برای کاربران با تمامی سنین مختلف می‌ شود، با یکدیگر در ارتباط خواهند بود.

تصاویر خانوادگی را به شکل دوبعدی و ۳۶۰ درجه اپلود کنید و به تماشای اسلایدشوی نسل آینده بنشینید و به بازدید از آلپ سوییس از درون بالن بپردازید؛ در مدیتیشن همه جانبه و فعالیت های مفید ذهنی شرکت کنید و خانه ی مجازی خود را شخصی سازی کنید؛ یا در جای راحتی لم دهید و تماشای تلویزیون و مستند و مقالات بپردازید. شما حتی می توانید ویدیو های خود را اپلود کنید و در یک صفحه نمایش مجازی، به پخش فیلم های مورد علاقه ی خود بپردازید.

هر اتاق خانه ی مجازی شما دریچه ای برای کشفیات جدید است. برای مثال شما می توانید با انتخاب نقشه ی جهان می توانید به نقاط مختلف جهان تله پورت کنید؛ از توکیو گرفته تا رم و پراگ. یا می توانید برای انجام بازی چکرز به پذیرایی خانه ی خود بروید.

Alcove بیش از یک پلتفرم اجتماعی واقعیت مجازی است. هر چند که هدف اصلی این اپ مقابله با شرایط قرنطینه ی موجود است، اما می تواند به ساختن راه های جدید برای ارتباط اعضای خانواده با یکدیگر، مستقل از سن افراد، منجر شود. در نتیجه بسیاری از فعالیت ها  و قابلیت های موجود در این اپ،‌ برای کاربران با تجربه تر طراحی شده است که ممکن است احساس راحتی کمی با تکنولوژی های واقعیت مجازی داشته باشند. Alcove شامل چند اپ مربوط به سلامتی از تمرینات درمانی گرفته تا بازی های تمرین شناختی که هر کدام برای سالم و فعال نگه داشتن ذهن شما طراحی شده اند.

در حالی که شاهد توسعه ی سریع تکنولوژی های مدرن هستیم، ممکن است شاهد شکاف بین نسل ها باشیم. از این رو Alcove با محیا کردن یک موقعیت کم یاب سعی در اتصال ما به یکدیگر داشته است. این کار از طریق middle ground مجازی که برای تمام سنین مناسب است، قابل اجرا شده است. اغلب ما با تجربه های واقعیت مجازی روبرو نیستیم که بتوانند هم پدربزرگ و مادر بزرگ را راضی نگه دارند و هم نوه را. پس از این  رو Alcove را می‌ تواند پلتفرمی منحصر به فرد دانست.

Alcove beta از طریق Oculus Go (هدست ۳Dof مجزای فیسبوک) در دسترس است. از آن جایی که این اپ نوپا است،‌ کاربران باید انتظار آپدیت‌ های متعددی را برای آن از طرف AARP Innovation Labs داشته باشند تا بتوانیم شاهد محتواهای جدید و فرم جدیدی از تجربیات و قابلیت ها باشیم.

برای کسب اطلاعات بیش تر از Alcove می توانید به آدرس alcovevr.com. مراجعه کنید.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password