واقعیت افزوده اپل; قبل از خرید لباس هایی را که میخواهید در یک فرد متحرک مشاهده کنید

واقعیت مجازی; قبل از خرید لباس هایی را که میخواهید در یک فرد متحرک مشاهده کنید

تصور کنید که با مدل شخصی خود به یک فروشگاه بروید و او به شما نشان دهد که لباسی که می پسندید در تن تان چه شکلی می شود.استارت آپ ObsessVR می خواهد با استفاده از واقعیت افزوده ARKit این واقعیت را ایجاد کند و فروشگاهی را که از آن خرید می کنید را تبدیل به یک فروشگاه زنده کند. این شرکت پلت فرم خرید واقعیت مجازی است که تلاش می کند تجربه خرید را برای مشتریان راحت تر و لذت بخش تر کند.

تا کنون، پلت فرم آنها تنها شامل کار با واقعیت محازی “VR” است از جمله قرار دادن کاربران در یک فروشگاه با فضای ۳۶۰ درجه، همچنین نمایش صحنه های عجیب و غریب، مانند نمایش ساحل هنگامی که آنها به دنبال لباس شنا هستند. این اولین تجربه آزمایشی ObsessVR با ARKit است. نسخه ی نمایشی که آنها به توییتر ارسال کرده اند نشان می دهد که چگونه می توانید بر روی یک آیتم از لباس که علاقه مند هستید ضربه بزنید و آن را در یک فرد متحرک مشاهده کنید.

هنگامی که یک لباس را انتخاب می کنید، یک مدل ظاهر خواهد شد که لباس را می پوشد و به اطراف حرکت می کند، به شما نشان می دهد که لباس چگونه حرکت می کند و از هز زوایه چگونه به نظر می رسد. این به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم بگیرید که آیا شما مایل به امتحان لباس هستید یا نه، قبل از اینکه ۱۰۰ مدل از این لباس ها را بخواهید در اتاق پرو بپوشید.

آینده خرید به لطف ARKit تغییر می کند.در حال حاضر فروشگاه های مبلمان مانند IKEA وجود دارند که اجازه استفاده از ARKit را می دهند قبل از اینکه شما آن را خریداری کنید.نسخه آزمایشی ObsessVR ممکن است فقط نمونه اولیه باشد، اما ایده واقعی این است که لباس هایی که بر روی یک فرد متحرک از آیفون شما ظاهر می شوند، مطمئنا راهی برای خرید ساده تر و لذت بخش تر است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password