معرفی اپلیکیشن واقعیت افزوده ۳M AR

introducing-the-3m-ar-augmented-reality-application

شاید شما اسم شرکت ۳M AR را شنیده باشید.

به نقل از ویکی پدیا:

شرکت ۳M، تری‌ام یا ۳اِم (NYSE: MMM)، که قبلاً به عنوان شرکت تولیدی و معدن‌کاری مینه‌سوتاشناخته می‌شد، شرکت آمریکایی چندملیتی مستقر در میپل‌وود، مینه‌سوتا یکی از حومه‌های سنت پل می‌باشد.

آن‌ها با بیش از ۷۶،۰۰۰ کارمند بیش از ۵۵،۰۰۰ محصولات مختلف از جمله: چسب، مواد ساینده، ورقه، حفاظت از آتش منفعل، محصولات دندان، مواد الکترونیکی، محصولات پزشکی، مدارات الکترونیکی و فیلم‌های نوری تولید می‌کنند. تری‌ام در بیش از ۶۰ کشور دنیا—۲۹ شرکت بین‌المللی با عملیات تولید، و ۳۵ آزمایشگاه—محصولات و اجرات دارد. محصولات ۳اِم برای خرید از طریق توزیع‌کنندگان و خرده فروشان در بیش از ۲۰۰ کشور حاضر است و همچنین بسیاری از محصولات ۳M به صورت آنلاین و به‌طور مستقیم از شرکت در دسترس هستند. منبع: ویکی پدیا

شاید بتوان گفت یکی از اپلیکیشن های واقعیت افزوده ای که در ایران به زودی رواج پیدا خواهد کرد، اپلیکیشن های واقعیت افزوده در حوزه تبلیغات هوشمند است.

یکی از چالش های تبلیغات سنتی، طراحی خلاقانه در مدت زمان کوتاه بوده و هست. چرا که طراحان همیشه باید به این نکته توجه کنند که طراحی شان در کمتر از چند ثانیه دیده می شود و طرحشان باشد طوری باشد که مخاطب را جذب خود کند. با واقعیت افزوده مدت زمان و محدودیت های تبلیغات سنتی را نخواهید داشت.

اپلیکیشن 3M AR
اپلیکیشن ۳M AR

در واقع اپلیکیشن ۳M AR به کمک کمپانی ۳M آمده و باعث شده که تبلیغات او به خوبی دیده شوند. مطالعه موردی (Case Study) این پروژه را می توانید از این لینک دریافت کنید: دریافت نمونه مطالعه موردی (Case Study)

این اپلیکیشن را می توانید از لینک زیر دانلود کنید و برای تست این اپلیکیشن از تصاویر این لینک بهره ببرید: نمونه تصاویر برای تست اپلیکیشن

 

اپلیکیشن واقعیت افزوده ۳M AR

download Ingress

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password