داستان های صوتی با واقعیت افزوده آمازون – Tellables

amazon-augmented-reality-stories-tellables

Tellables با همکاری آمازون، این شرکت در حال حاضر از طریق استفاده از داستانپردازان مجازی انسانی، قصه های بصری بیشتری را به نمایش می گذارد. این برنامه توسط سازمانی اختصاصی VR & AR آمازون سومری ( درباره آمازون سومریان بخوانید ) ساخته شده است و این شخصیت های AI توانسته اند داستان های جذاب، مبتنی بر صوتی را در صداهای طبیعت و انسانی بخوانند.

در بخش میانی این سایت٬ این سرویس را اینگونه معرفی می کند:

یک روش جدید برای تجربه کردن داستان ها
دستیارهای صوتی مانند آمازون الکسا مجهز به تشخیص گفتار قدرتمند و درک زبان هستند. ما این فناوری ها را به کار می گیریم تا به نویسندگان و داستانگرا کمک کنیم تا مخاطبان را در راه های جدید و هیجان انگیز را جذب کنند.

نمونه ی Tellables را می توانید از لینک زیر مشاهده کنید:

tellables با آمازون سومریان

به  نقل از Tellables، این داستانپردازان مجازی نیز قادر به فهم زبان های متعدد گفتاری و پاسخ دادن به سوالات و دستورات خاص هستند.

“هنگامی که شما داستانپرداز را می بینید و با استفاده از حرکات برای تأکید می بینید، تقریبا احساس می کنید که با فرد واقعی ارتباط برقرار می کنید. این تجربه جالبتر از صدایی است از یک سخنران ”

بر اساس رسانه ها ارائه شده است به نظر می رسد که Tellable از سازندگان موجود Sumerian Hosts های آمازون، شخصیت های دیجیتالی قابل تنظیم استفاده می کند که می تواند برای اسکریپت ها، پاسخ به سوالات و راهنمایی کاربران از طریق برنامه یا تجربه استفاده شود.

داستانپردازان VR Tellable در هر دو واقعیت مجازی و واقعیت افزوده از طریق انواع هدست های پشتیبانی شده از سومری، دستگاه های هوشمند و مرورگرها وب در دسترس خواهند بود. Tellable هفته آینده در نمایشگاه Alexa World در چاتانوگو، TN از ۱۵ تا ۱۹ ژانویه ۲۰۱۹ نمایش داده خواهد شد.

با شرکت های دیگر که به شکل خاصی از شخصیت های مجازی کار می کنند، ما می توانیم شاهد سپیده دم دست مجازی باشیم. متخصصان صنایع بهداشتی Caregiver الکترونیکی در سالهای اخیر، شخصیت مجازی خود را به نمایش گذاشت. تبلیغات به روش واقعیت افزوده و کاراکترهای مجازی روز به روز در حال گسترش است.

 

مبنع: tellables

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password