بررسی اپلیکیشن واقعیت افزوده مرسدس بنز – Mercedes

mercedes-benz-augmented-reality-app-review

 

یکی از چالش های بزرگ هر شرکت خودرو سازی٬ معرفی آپشن های مختلف به خریدارهای اون شرکت هست. داشتن یک دفترچه راهنمای چند صد برگه هم برای معرفی آپشن ها کافی نیست جرا که کاربران از ویدیو و صدا بیشتر لذت می برند داشتنش یک دفتر راهنمای هزار برگه.

هدف مرسدس بنز این است که ارزش برند را افزایش دهد و خود را نه تنها با ساخت وسایل نقلیه با کیفیت بالا با ویژگی های پیشرفته، بلکه همچنین با ارائه تجربه کاربر عالی از طریق تمام نقاط تماس با مشتری با تمامی اجزای داخلی ماشین های تولیدی خود این کار را انجام دهد.

از مرسدس بپرس
از مرسدس بپرس

“از مرسدس بپرس – Ask Mercedes” یک برنامه تلفن همراه رایگان است که به عنوان یک محصول همراه برای سدان E-Class مرسدس بنز و S-Class است که مشتریان را قادر می سازد تا از طریق ربات چت یا از طریق تلنولوژی واقعیت افزوده، ماشین خود را بررسی کنند.

این امر با ارائه یک رابط کاربری متنی بیشتر به کاربر اجازه می دهد به سادگی دستگاه تلفن همراه خود را به پانل داشبورد اشاره کند تا نحوه استفاده از آنها را مشخص کند.

به نقل از خود شرکت مرسدس بنز:

بپرسید از مرسدس‌٬ دستیار هوشمند مجازی است که باعث می شود شما مرسدس خود را در یک روش کاملا جدید تجربه کنید. با تشکر از واقعیت افزوده شما می توانید عملکرد عناصر متعدد ماشین خود را به شیوه ای سرگرم کننده بدانید. آیا شما سوالات خاصی دارید؟ به سادگی آنها را به چت به عنوان متن یا ورودی صوتی وارد کنید و به طور مستقیم پاسخ تطبیق دریافت کنید. مسائل پیچیده به راحتی و جامع با تصاویر یا فیلم های توصیفی توضیح داده می شوند. با این حال، شما همچنین می توانید سؤال کنید و با استفاده از کانال های دیگر مانند فیس بوک، آمازون الکسا یا صفحه اصلی گوگل چت کنید. به عنوان یک دستاورد این شرکت، مرسدس بپرس همیشه در هر کجا در دسترس است، بدون در نظر گرفتن جایی که هستید و کدام کانال ارتباطی شما ترجیح می دهید.

 

هم اکنون نسخه ای او اس این اپلیکیشن منتشر شده است.

 

منبع: diplomaticsales.mercedes-benz

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password