ترکیب واقعیت افزوده و یادگیری ماشین در اپلیکیشن آموزش زبان خارجی Rosetta Stone

combining-augmented-reality-and-machine-learning-in-the-rosetta-stone-application

پلتفرم محبوب یادگیری زبان با تکنولوژی تشخیص شیء و واقعیت افزوده هوشمندتر شده است.

اگر شما تا به حال در مورد یادگیری یک زبان جدید فکر کرده باشید، ولی وقت و پولی برای کلاس شخصی ندارید، احتمالا شما حداقل اپلیکیشن استفاده Rosetta Stone را بررسی کرده اید. شرکت فن آوری آموزشی Rosetta Stone، رهبر اصلی در زمینه آموزش زبان مبتنی بر نرم افزار است، ارائه کلاس های گسترده بیش از ۲۴ زبان از طریق انواع دستگاه ها، از جمله کامپیوتر و گوشی های هوشمند از محصولات این شرکت است. این اپلیکیشن هم اکنون برای iOS در دسترس می باشد.

 

اپلیکیشن Rosetta Stone
اپلیکیشن Rosetta Stone

 

نرم افزر روزتا (Rosetta) هم اکنون با تلفیق شکل جدیدی از واقعیت افزوده و یادگیری ماشین توانسته متن و یا حتی آبجکت هایی که تشخیص می دهد را به زبانی که می خواهید در کسری از ثانیه ترجمه کند. دستاورد جدید Rosetta باعث شده است که کاربران این نرم افزار از پیش بسیار بسیار راضی تر باشند و بتوانند راحت تر زبان جدید را فرا گیرند.

اپلیکیشن Rosetta Stone
اپلیکیشن Rosetta Stone

 

اپلیکیشن Rosetta Stone که هم اکنون نسخه ی بتا آن در این باره منتشر شده می تواند در حوزه ی بازی و گوش دادن و … مورد استفاده قرار گیرد و می تواند زبان های انگلیسی، فرانسوی، آلمانی، ایتالیایی و اسپانیایی به شما با استفاده از یادگیری ماشین یاد دهد.

پشتیبانی از ۳۰ زبان زنده

پیشرفت های قابل لمسی که در این پنج زبان گنجانده شده است عبارتند از: ‘Embedded Translations’، که به کاربران اجازه می دهد تا هر کلمه خارجی را برای نشان دادن ترجمه خود نگه دارند، و همچنین به عنوان خوانده شده به Phrasebook به صورت آفلاین اضافه کنند، در حال حاضر  مجموعه ای از بیش از ۱۶۴ عبارات مفید را در خود جای داده است.

Rosetta Stone برای آیفون در حال حاضر از ۳۰ زبان پشتیبانی می کند، برخی از آنها به شدت به صورت آنلاین در دسترس هستند. شما می توانید Rosetta Stone را به مدت ۳۰ روز بررسی کنید، پس از آن می توانید یک اشتراک را از ۸۴ دلار تا ۲۰۰ دلار خریداری کنید.

 

اپلیکیشن آموزش زبان خارجی Rosetta Stone

download Quiver

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password