ماسک واقعیت افزوده Crow: The Legend در فیسبوک

augmented-reality-mask-crow-the-legend-on-facebook

شاید شماهم انیمیشن Crow: The Legend را دیده باشید.

داستان کلاغ رنگین کمان یک افسانه لانپه است که نماد ارزش وفاداری و خدمت است. پس از یک دوره طولانی هوای سرد که همه جا را گرفته است، حیوانات نگران هستند. آنها تصمیم به فرستادن نماینده خود به آسمان بزرگ برای درخواست کمک می شوند. کلاغ رنگین کمان، که زیبا ترین پرنده است، برای سفر دشوار آماده می شود. ماموریت او کمک گرفتن و دریافت آتش است.

انیمیشن Crow The Legend
انیمیشن Crow The Legend

استودیو Baobab، شرکت فعال در انیمیشن سازی VR (واقعیت مجازی) در پشت فیلم Emmy برنده فیلم تهاجم و سیارک ها بوده فیلتر جدید فیس بوک را راه اندازی کرده اند که به شما اجازه می دهد صورت خود را با Crow: The Legend بپوشانید.

فیلتر صورت ارائه شده شبیه به برنامه Animoji اپل است. می توانید ابروهای خود را بالا و پایین ببرید، دهان خود را باز کنید، سر خود را بچرخانید، و ماسک AR Crow شما هر حرکت را دنبال می کند. برای اینکه تجربه AR را حتی بیشتر و منحصر به فرد و سرگرم کننده داشته باشد، این فیلتر شما را به همراه با خواننده و ترانه سرا، بازیگر و صدای کراو، جان افسانه همگام سازی می کند!

این آهنگ اصلی John Legend است که به طور خاص برای فیلم Baobab نوشته شده است و نگران نباشید اگر کلمات را نفهمید، چرا که فیلتر AR با استفاده از سبک اشعار کارائوکه روی صفحه نمایش م دهد تا شما را همراهی کند.

فیلتر واقعیت افزوده فیس بوک - Crow The Legend
فیلتر واقعیت افزوده فیس بوک – Crow The Legend

Crow: The Legend – که در ماه نوامبر منتشر شد یک فیلم VR تعاملی زیبا و متحرک است. همراه با یک گروه از موجودات جنگی باور نکردنی منتشر شده اند از جمله اپرا وینفری، دیگو لوونا، سارا عقاب قلب، لیزا کوشی، تیر شریدان و کنستانس وو. این فیلم شما را بر روی یک ماجراجویی VR تعاملی سوار می کند که به داستان بومی آمریکایی از چگونگی کلاغ سیاه تبدیل شود.

در صورتی که شما Oculus Rift، Oculus Go یا Gear VR را ندارید٬ شما می توانید Crow: The Legend را در یک فرمت سنتی ۲D در یوتیوب ببینید.

فیلترهای صورت AR در طول چند سال گذشته با استفاده از Snapchat، Instagram، Apple، و Facebook بسیار محبوب و همه گیر شده است. حالتی که امروزه بیشتر نرم افزارهای جانبی هم به دنبال آن هستند. واقعیت افزوده علاوه بر محبوبیت آن در صنعت و تجارت بین مردم هر روز بیش از دیروز در حال گسترش و محبوبیت است.

برندهای تجاری مانند Sephora و Estee Lauder و franchises سرگرمی های مختلفی مانند Star Wars، Marvel و The X-Files همه را به فیلترهای صورت AR تبدیل کرده اند تا با طرفداران ارتباط برقرار کنند، اما Crow: فیلتر صورت AR Legend این ایده را به یک جهت جدید هدایت می کند جذاب تر و تعاملی تر از همتایان کنونی آن است. پیشنهاد می کنم حتما این ماسک صورت را تست کنید.

 

این فیلتر صورت Facebook Baobab استودیو در حال حاضر برای گوشی های iOS و Android خود در دسترس است. می توانید از این لینک استفاده کنید:

مشاهده ماسک صورت Facebook Baobab

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password