Landmarkers Snapchat را بشناسید

know-landmarkers-snapchat

آخرین به روز رسانی Snapchat ساختمان Flatiron NYC را به یک قطعه عظیم از پیتزا تبدیل می کند.

سرگرم شدن با استیکرهای واقعیت افزوده اسنپ چت به صورت گوش های گربه و سگ و… یک واقعیت انکار ناپذیر است که همه ی ما حداقل یک بار تجربه ی آن را داشته ایم.

Landmarkers Snapchat چیست؟

Landmarkers Snapchat
Landmarkers Snapchat

Landmarkers Snapchat یک لنز جدید AR است که ساختارهای معروف ساختمانی مانند برج ایفل را به شخصیت های متحرک تبدیل می کند که به رنگ های روشن رنگی رنگ می شوند. برای مثال ساختمان Flatiron NYC را تبدیل به بلندترین چشمه های پیتزا که شما تا به حال دیده اید تبدیل می کند.

این لنز جدید در هفته گذشته در لس آنجلس در اولین نشست همکاری شان با نام Snap اعلام شد، جایی که شرکت رسانه های اجتماعی چندین آپدیت جدید را به برنامه خود اضافه کرد که نه تنها محیط اطراف خود را تقویت می کند، بلکه همچنین به شما کمک می کند تا کارهایی مانند تکالیف ریاضی خود را انجام دهید. Landmarkers مبتنی بر مکان است، به این معنی که شما باید نزدیک به نقطه عطفی برای فعال کردن لنز باشید.

در گزارش آمار ۲۰۱۹، Snapchat دارای تقریبا ۲۸۷ میلیون کاربر فعال است که در مقایسه با فیس بوک با ۲،۲۷۱ میلیون کاربر فعال کمتر دارد. با این حال، این شرکت اخیرا رشد چشمگیری را در سه ماهه آخر سال گذشته با فروش ۳۹۰ میلیون دلار ثبت کرده است و قیمت سهام از ۵٫۷۹ دلار در روز اول معاملات تا قیمت فعلی آن ۱۲٫۳۰ دلار است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password