بازی واقعیت مجازی Arizona Sunshine

arizona-sunshine-virtual-reality-game

آفتاب آریزونا یک بازی واقعیت مجازی در کنار زامبی ها

Arizona Sunshine یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که در تاریخ ۶ دسامبر ۲۰۱۶ عرضه شده است. این بازی با هدست های HTC Vive، Oculus Rift و PlayStation VR سازگار است.

 

گیم پلی بازی

آفتاب آریزونا (Arizona Sunshine) نیاز به کنترل حرکت برای بازی دارد. کنترل کننده ها برای دستکاری اسلحه های مجازی و همچنین در ارتباط با موجودی بازیکن و محیط پیرامون استفاده می شود. بازیکن می تواند یک اسلحه گرم را در هر دست حمل کند. همچنین با کنترل کننده می تواند مکان خود را در بازی تغییر دهد.

این بازی از ردیابی مقیاس اتاق پشتیبانی می کند. در نسخه اولیه این بازی در حال سفر به مسافت های طولانی teleporting با اشاره دادن کنترل کننده و فشار دادن دکمه مناسب مورد نیاز بود، اما به روز رسانی ژانویه ۲۰۱۷  جابجایی هوشمند اضافه شده است.

این بازی شامل مبارزاتی است که در آن بازیکن محیط ها را بررسی می کند و ابزار مورد نیاز برای پیشبرد را پیدا می کند و حالت فرماندهی که در آن بازیکنان به یک اردوگاه کوچک محدود می شوند و تلاش می کنند تا در برابر امواج به طور فزاینده ای از حملات زامبی زنده بمانند.

 

در طول مبارزات انتخابی، بازیکن به طور مداوم با گروه های کوچکی از زامبی ها مواجه می شود که نسبتا آسان است. اما برخی از اقدامات بازیکن، مانند برداشتن اشیاء خاصی که برای پیشبرد داستان پیش می آید٬ که باعث می شود هیجان و استرس بازی بیشتر شود.

داستان بازی

شخصیت اصلی بازیکن نامعلوم است و در یک دره رود آریزونا بیدار می شود. در حالی که میان زامبی ها در حال مبارزه و فرار است با یک رادیو روبرو می شود که صدای انسان از آن شنیده می شود! نقطه روشن یک امید!  با جستجو برای منبع سیگنال، بازیکن با یک سیگنال قویتر رادیوی دیگری روبرو می شود و به نتیجه می رسد که از یک پالایشگاه که توسط ارتش تقویت شده است، ارسال می شود.

arizona-sunshine-vr
arizona-sunshine-vr

اما زمانی که او به پالایشگاه می رسد، متوجه می شود که زامبی آن را تصرف کردند. این بازیکن کامل ناامید می شود. پس از گذراندن شب در یک اتاق امن در پالایشگاه، او صبح روز بعد، بی هدف و ناامید کننده ادامه می دهد. اما بعد از پیدا کردن یک رادیو دیگر، متوجه می شود که سیگنال هنوز وجود دارد و از یک شهر به نام Sunshine، آریزونا فرستاده می شود. بازیکن به شهر ادامه می دهد و در نهایت به ایستگاه رادیویی می رسد، تنها برای پیدا کردن که هیچ کس در ایستگاه زنده نیست و سیگنال به صورت خودکار ارسال می شود. اما زمانی که او ناامیدی خود را به میکروفون رادیویی فریاد می کشد، کسی به او پاسخ می دهد و می گوید که او را در خارج از خانه منتظر بگذارد، جایی که او توسط یک هلیکوپتر نجات پیدا می کند.

 

منابع:

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password