معرفی بازی واقعیت افزوده Dragon Quest

introducing-the-augmented-reality-game-dragon-quest

به زودی در ماه جدید بازی Quest Walk در ژاپن راه اندازی خواهد شد.

به لطف بازی پوکمون گو که یک بازی مبتنی بر مکان است قرار است بازی دراگون به صورت واقعیت افزوده در اختیار کاربران قرار گیرد. به نظر می رسد این سبک از بازی ها به زودی رشد زیادی خواهد کرد.

این بازی از ۱۱ ژوئن به طور انحصاری در ژاپن، ۱۰،۰۰۰ دستگاه iOS و ۱۰،۰۰۰ دستگاه آندرویدی، این امکان را برای دانلود نسخه بتا فراهم می کنند تا این شرکت بتواند جهت بهبود بازی خود از این افراد تجربیات بیشتری کسب کند.

با توجه به اطلاعات ارائه شده، و همچنین یک ویدئو معرفی یک ساعته، بازیکنان مختلف مأموریت هایی را که درمشخصه هایمشخص در سراسر ژاپن پراکنده اند، می گیرند. همانطور که آنها از لحاظ جسمی در محیط دنیای واقعی خود نسبت به اهدافشان پیاده روی می کنند، با انواع مختلف هیولاها به جنگ می آیند، و هرچه بیشتر راه بروند به اتفاق های جدیدتری روبرو می شوند.

این شرکت در وب سایت رسمی بازی خود اعلام می کند: “به میدان ها بروید و با مردم شهر صحبت کنید تا در حال حرکت به جلو باشید.” “نبرد در برابر هیولا های مختلف، رشد کنید، تجهیزات خود را آماده کنید، و حتی به مبارزه با دشمنان دشوار بروید. “

همانطور که قبلا گفته شد، Dragon Quest Walk تاکنون تنها برای انتشار در ژاپن تایید شده است؛ هیچ خبری مبتنی بر این نیست که این بازی در سایر کشورها در دسترس باشد.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password