بازی Minecraft Earth را در دنیای واقعی بازی کنید

play-minecraft-earth-in-the-real-world

کاوش ساختارهای پنهان، جمع آوری منابع ارزشمند، همکاری با دوستان و خلاقیت های فوق العاده همه و همه در دنیای واقعی انجام دهید.

 

در اوایل ماه جاری، مایکروسافت Minecraft را با یک ویدیو کوتاه به نوعی واقعیت افزوده برای گوشی های هوشمند معرفی کرد.

 

Minecraft Earth نسخه ی واقعیت افزوده این بازی است

این نسخه به صورت رایگان در سال جاری در دستگاه های iOS و اندروید سازگار خواهد بود. Minecraft Earth افسانه را به دنیای واقعی منتقل می کند و تمرکز ویژه بر این ۳ مورد دارد: ساخت (crafting)، اکتشاف (exploration) و بقا (survival).

 

در مکان های امن هرچیزی می خواهید بسازید : Plate Build

با استفاده از “Plate Build” که بازیکنان می توانند به هر سطح صاف برسند، بازیکنان آزاد هستند تا از طریق واقعیت افروده شروع به ساختن یا استخراج معادن کنند، تا زمانی که پروژه هایشان در محدوده مشخصی از این فضای بازی خاص باقی بمانند. بازیکنان همچنین میتوانند بلافاصله Plate Build خود را به مقیاس سبک زندگی تبدیل کنند و در طول پروژه خود به همان اندازه که در بازی اصلی هستند پیاده شوند.

Minecraft Earth  این امکان را به بازیکنان می دهد که با دوستان خود به توسعه فضای و قلمرو خود بپردازید. شبیه به تجربه Minecraft استاندارد، بازیکنان در جستجوی منابع ارزشمندی هستند که به عنوان «Tapables» شناخته می شوند مانند بلوک های معمول و نادر، انواع حیوانات منحصر به فرد و سایر کالاهای مفید دیگر که ممکن است در طول سفر پارک های محلی روی می دهند. Minecraft Earth نقشه های Overworld خود را در بالای محیط های دنیای واقعی بر اساس اطلاعات موجود از Maps Open Street لایه می کند.

این بازی برخلاف بازی پوکمون گو به شما اجازه نمی دهد که در هر جایی بتوانید به بازی مشغول شوید. برای مثال بازی در خیابان های شلوغ غیرممکن خواهد بود.

MinecraftEarth
MinecraftEarth

بازیکنان می توانند با دوستان یا غریبه ها همکاری کنند این بدان معناست که چالش های شما بیشتر و بیشتر خواهد شد.

برای پیش ثبت نام این نسخه می توانید از این لینک استفاده کنید: Minecraft Earth

Minecraft Earth بر روی کامپیوتر مشابه Minecraft Powerful Engine اجرا می شود و ویژگی های جدید مایکروسافت جدید سیستم Azure Spatial Anchor برای بهبود ردیابی شی را دارد.

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password