ماسک های جدید صورت یوتیوب را ببینید

see-new-face-masks-for-youtube

یوتیوب ماسک های واقعیت افزوده با بهره گیری از یادگیری ماشین را معرفی کرد.

شاید با نرم افزارهای دیگه کار کرده باشید و ماسک های مختلفی را امتحان کرده باشید. نرم افزارهای ماننده اینستاگرام (instagram) یا اسنپ چت (snapchat) نرم افزارهای برتر در این این گروه هستند. هرچند یوتیوب برای این کار دیر اقدام کرده است ولی طرفدارهای زیادی رو به خودش تا اکنون جذب کرده٬ چرا که این ماسک های دقت های بسیار بالایی دارند.

ماسک های صورت یوتیوب
ماسک های صورت یوتیوب

به نقل از این مطلب در وبلاگ گوگل٬ برای استفاده از هوش مصنوعی و یادگیری بیشتر و سرعت بیشتر در پردازش از روش های جدید جهت پردازش استفاده می شود. برای مثال٬ استفاده از GPU. همچنین گفته می شود که در این پردازش از تنسورفلو لایت (TensorFlow Lite)  استفاده می شود.

اگر بیش از ۱۰۰۰ فالور داشته باشید؟!

متاسفانه این امکان فعلا برای کسانی است که بیش از ۱۰۰۰ فالور داشته باشند.

اما این بدان معنا نیست که شما با استفاده از واقعیت افزوده و یادگیری ماشین دسترسی نخواهید داشت. گوگل اعلام کرده است که قصد دارد از این استفاده کند تا Google Maps خود را بیش از حد خرد کند و برنامه ای برای راه اندازی یک حالت جدید خلاقانه به نام Playground از طریق تلفن Google Pixel ارائه دهد. اطلاعات دقیقی هنوز در این مورد در دسترس نیست.

ماسک های صورت یوتیوب
ماسک های صورت یوتیوب

قابلیت جدید در میدان رقابتی

وجود اینستاگرام و اسنپ چت در این حوزه بدین معنی نیست که شرکت یا کمپانی دیگر نمی تواند فعالیت کند. نکته ای که وجود دارد این است که یوتیوب برای معرفی خود یک قابلیتی اضافه کرده است که سایر رقبا این قابلیت را ندارند. آن قابلیت چیزی نیست جز اضافه کردن ماسک های جدید به فیلم هایی که از قبل گرفته شده است.

چالش کیفیت در تصاویر و ویدیوها

یکی از اصلی ترین ویژگی های عالی یوتیوب تنظیم کیفیت برای ویدیوهای با کیفیت بالاتر است. از آن جا که ویدیوهای یوتیوب دارای کیفیت بالایی نسبت به سایر رقبا هستند (غالبا)٬ خود این باعث چالشی است که اضافه کردن ماسک روی آن ها زمان بر خواهد بود و برای کاربری که مشاهده هم می کند زمانبر است.

نکته ای که وجود دارد این است که SDK این ماسک ها برای برنامه نویسان با آدرس زیر در دسترس است و می توانند به صورت رایگان از این SDK ها استفاده کنند:

SDK یوتیوب

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password