با واقعیت افزوده عکس ها به انیمیشن های متحرک تبدیل می شوند

with-augmented-reality-photos-are-converted-to-animated-animations

یک تیم در حال کار بر روی پروژه ایست که تصاویر دو بعدی را به صورت متحرک و انیمیشن تبدیل کند.

همانطور که تکنولوژی AR  از گذشته در حال پیشرفت است، یکی از محبوب ترین موارد استفاده از آن تا کنون، بهبود تصاویر دیجیتال واقعی بوده است. از طریق استفاده از تکنیک های مختلف مانند نشانگر های AR (اصطلاحا Target گفته می شود) – که در هنگام اسکن با دوربین دستگاه های هوشمند واقعیت افزوده را فعال می کند – هرکدام از هنرمندان از این تکنولوژی به نحوی در حال استفاده هستند. پیشنهاد می کنم کلیپ زیر را مشاهده کنید:

 

تیم Photo Wake-Up بر این باور هستند که بتوانند تصاویر دو بعدی موجود را بتوانند با تکنیک های مختلف و با بهره گیری از تحلیل تصاویر به صورت انیمیشن های سه بعدی واقعیت افزوده تبدیل کنند.

محققان با بهره گیری از یادگیری عمیق یک سیستمی طراحی کردند که می تواند یک object را از یک تصویر دوبعدی بخواند سپس با یک سری از حرکات از پیش تعریف شده مانند راه رفتن٬ دویدن و پریدن و… ترکیب کند و در نهایت به یک انیمیشن واقعیت افزوده تبدیل کند.

نرم افزار Photo WakeUp
نرم افزار Photo WakeUp

 

تیم ما در مصاحبه ای با MIT Technology Review می گوید: “روش ما با انواع مختلفی از عکس های تمام بدن، عکس های نسبتا براق و حتی عکس های ورزشی و هنرمندان و پوسترها کار می کند.

“ما معتقدیم که این روش نه تنها راه های جدیدی را برای مردم برای لذت بردن و ارتباط با عکس ها فراهم می کند، بلکه راه را برای بازسازی یک عکاس مجازی از یک تصویر را فراهم می کند و در عین حال ارائه بینش نسبت به وضعیت هنر مدل سازی انسان از یک عکس واحد را به شخص می دهد.”

برش object از روی تصاویر
برش object از روی تصاویر

“ما روش و برنامه ای برای متحرک سازی یک موضوع انسانی از یک عکس ارائه می دهیم. به عنوان مثال، شخصیت می تواند راه برود، اجرا شود، بشیند، یا پرش کند آن هام به صورت ۳D، “

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password