استفاده و کاربرد واقعیت ترکیبی در پارک ها و شهربازی ها

use-and-application-of-combined-reality-in-parks-and-town-parks

از تکنولوژي واقعیت ترکیبی می توان در افزایش هیجان و تناسب اندام استفاده کرد.

پارک Urban Air Adventure یک محوطه ی واقعیت ترکیبی ۳۶۰ درجه ایجاد کرده است که هرکس در آن قرار بگیرد محو یک فضای ۳ بعدی کامل می شود. اولین و تنها “Arena Real Estate Immersive” در جهان دارای تکنولوژی پیشرفته ای است که در آن محیط دیوارهای بازی را به یک زمین بازی دیجیتال تعاملی تبدیل می کند که شما با مخالفان دنیای واقعی و مجازی مواجه خواهید شد ؛ همه این موارد باعث می شود که شما به یک تناسب اندام کامل برسید.

 

دیوارهای تعاملی و سیستم صوتی ۳۶۰ درجه

شما و دشمنان شما در یک دنیای واقعیت ترکیبی محصور شده اید بدین صورت که ویدیوی ۳۶۰ درجه روی دیوار همراه با واکنش های شما عکس العمل نشان می دهد و همچنین سیستم صوتی ۳۶۰ درجه باعث جذابیت بیش از پیش می شود. بسته به اینکه کدام بازی را انجام می دهید، دیوارها به روش های مختلف واکنش نشان می دهند. گفته می شود این محیط دارای بازی های مختلف با سبک های مختلف است.

 

هر ضربه می تواند داستان بازی را تغییر دهد و حتی بازیکنان را در زمان واقعی نیز تحت تاثیر قرار دهد، بعضی بازی ها کوتاه هستند و بعضی بازی ها تا ۶ دقیقه طول می کشد.

مایکل براونینگ، مدیر عامل شرکت پارک ماجراجویی هوافضایی شهری، درباره فناوری پشت تجربه فراگیر صحبت کرد:

این تجربه به وسیله یک موتور بازی ایجاد شده است که پروژکتورها و AI را برای خواندن تعاملات مهمانانه به کار می برد. این امر به ما اجازه می دهد تا توپ ها، شمشیرها، حیوانات پر شده و غیره را به هم متصل کنیم و اجازه می دهد تا مهمان احساس تعامل لمس کنند. ”

Park Real Estate Arena می تواند تا ۳۰ مهمان داشته باشد و پارک تأکید می کند که تجربه ۳۶۰ درجه فقط برای کودکان نیست و همه ی سنین می توانند از این پارک استفاده کنند.

بازی هایی که هم اکنون ارائه می شود:

  • Alien Invasion
  • Mad SPLATTERZONE
  • Cosmic Breakaway
  • Chroma Orb-Bits

گفته می شود Urban Air در طول سال به توسعه و انتشار بازی های واقعیت مجازی جدید ادامه خواهد داد.

براونینگ گفت: “واقعیت مخلوط آینده پارک ماجراجویی هوایی شهری است؛ زیرا این امر به شما امکان می دهد که گیم پلی را برای هر یک از مصرف کنندگان سفارشی کنید و همچنین مطالب و بازی های جدید را منتشر کنید.”

این شرکت اخیرا در ۱۰۰ شرکت برتر سال ۲۰۱۹ کارآفرینی در آمریکا ثبت شده است.

 

منبع: vrscout

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password