جشنواره فیلم Tribeca برنامه های AR / VR 2019 را اعلام کرد

tribeca-film-festival-announces-ar-vr-2019-programs

Tribeca Immersive با مجموعه ای باور نکردنی از تجربیات AR و VR برنامه های خود را اعلام کرد.

جشنوارۀ فیلم Tribeca

جشنوارۀ فیلم Tribeca، جشنواره فیلم مستقلی است که سالانه در منهتن نیویورک برگزار می شود، برنامه های این جشنواره برنامه هایی است که از تکنولوژی های همه جانبه برای روایت داستان های کوتاه استفاده می شود و در اختیار همگی قرار می گیرد.

هدف جشنواره فیلم Tribeca

در طول جشنواره دوازده روزه، Tribeca Immersive با بیش از ۳۰ تجربه مختلف، از جمله AR و VR، ۳۶۰ فیلم، پروژه های وب، برنامه های موبایل، بازی ها،سیستم های چند رسانه ای و کارهای چندپخشی، از داستان و افسان های سراسر جهان، نمایش می دهد. تمام پروژه ها در طول ترایبکا همهجانبه باید نوعی از عنصر تعاملی را شامل شود .

در این مدت پروژه های مختلفی به نمایش گذاشته خواهد شد. اولین برنامه آرکاد مجازی تریبکا برای موبایل یا پروژه ی واقعیت مجازی در یک اتاق شبیه ساز بوده که شامل ۲۲ تجربه ی مختلف واقعیت مجازی و واقعیت افزوده خواهد بود.

tribeca film festival
tribeca film festival

علاوه بر این، این جشنواره نیز جلوی آینده رویا (ایجاد شده توسط Sutu)، یک تجربه VR با الهام از عمل قدیمی بومیان استرالیا با Dreamtime، را شامل خواهد شد. یک قطره در اقیانوس (ایجاد شده توسط آدام مای، کریس کمپکین، کریس پارکس با همکاران کلیدی فیلیپ کوستو، اشلان کوستو، چشم انداز ۳، حفاظت بین المللی) که در آن شما در سفر VR اجتماعی برای کشف یک جهان مینیاتور که بر زنجیره غذایی اقیانوس تاثیر می گذارد؛ و همچنین بسیاری از دیگر تجربیات همهجانبه به همان اندازه جذاب خواهد بود.

شما می توانید تمامی برنامه هایی که قرار است اجرا شود را در لینک زیر مشاهده کنید:

مشاهده برنامه های جشنواره Tribeca

بخش دوم تریاکا Immersive بازگشت Cinema360 (برای پروژه های VR موبایل) است که دوازده فیلم غوطه ور را نشان می دهد که شما را مجذوب خود می کند تا دیدگاه های جدیدی را از طریق ۱۲ فیلم فوق العاده غوطه وری از طریق یک هدست ۳۶۰-mobile را درک کنید.

Tribeca
Tribeca

همچنین نماد فیلم Girl توسط Sadah Espil Proctor وجود دارد که نشان دهنده فقدان گزینه های آموزشی برای بیش از ۱۳۰ میلیون دختر در سراسر جهان است. این کارگردان شما را به یک دختر نیرومند که با این چالش مواجه شده است معرفی می کند.

کل برنامه تیرکا Immersive برای مدت زمان برگزاری جشنواره فیلم Tribeca از ۲۴ تا ۵ مه اجرا خواهد شد. بلیط ها، گذرنامه ها و بسته ها می توانند به صورت آنلاین یا تلفنی خریداری شوند.

جشنواره فیلم Tribeca با همکاری AT & T ارائه شده است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password