اقتدار مجیک لیپ و شبکه ۵G در Catwalk لندن

the-magic-lip-authority-and-5g-network-at-catwalk-london

هفته ی مد در لندن با شبکه ی ۵G و واقعیت ترکیبی مجیک لیپ

در  هفته ی جاری به عنوان هفته ی مد در لندن٬ یک شرکت بی سیم انگلیسی به نام Three با طراحان همکاری می کند تا قدرت خود را از طریق شبکه ی ۵G و با کمک مجیک لیب به نمایش بگذارد.

Three در هفته مد روز لندن برای اولین بار در زمینۀ ۵G در جهان قرار خواهد گرفت و انتظار می رود که نمایشگاه مدرن سنت مارتینز مرکزی مدرن با مدل مشهور جهان، لنون گالاچر (lennon gallagher) باشد. فضای باز ایجاد شده با کمک یکی از بهترین طراحان به نام Gerrit Jacob ایجاد شده که این طراح با کمک واقعیت ترکیبی در کنار شبکه تری (Three) 5G  توانسته یک طراحی الهام بخش ایجاد کند.

حضور مرد عنکبوتی در نمایشگاه

اندرو گارفیلد (مرد عنکبوتی) که در مدرسه هنرهای سنتی مارتینس واقع در لندن حضور یافته بود، از جمله ده نفر از مخاطبان بود که به طور همزمان از دستگاه مجیک لیپ (Magic Leap) برای نمایش در نمایشگاه استفاده می کردند.

 

حضور مرد عنکبوتی در نمایشگاه
حضور مرد عنکبوتی در نمایشگاه

Gerrit Jacob می گوید:

“من مشتاتم تا با کمک شبکه ی ۵G شرکت Three و با استفاده از واقعیت ترکیبی بتوانم در این catwalk چیزهای استثنایی را همراه با Lennon Gallagher ایجاد کنم.

مدل مشهور lennon gallagher
مدل مشهور lennon gallagher و Gerrit Jacob

 

در این مجموعه از انواع نمایش های مختلف رنگی و جذاب استفاده خواهد شد. این اولین نمایش به کمک ۵G خواهد بود.

شرکت Three و مجیک لیپ
شرکت Three و مجیک لیپ

کانی هاریسون، مدیر تجربیات همهجانبه:

“مجیک لیپ به ما توانایی ساخت عناصری را به من می دهد که قابلیت تعامل را با دنیای واقعی را دارد.”  همچنین ایشان در ادامه گفتن که: “این چیزی است که بسیاری از مردم قبل از آن تجربه نکرده اند و این احساس هیجان انگیز است. الهام بخش Gerrit برای مجموعه او به او بسیار شخصی است، اما در واقع آن چیزی است که با بسیاری از مردم واکنش نشان می دهد. برای من، بهترین واقعیت مخلوط (ترکیبی) است که توجه به واقعی و مجازی را جلب می کند، و آنها را با هم کار می کنند تا یک خیال واقعی ایجاد کنند. ”

مدل lennon gallagher
مدل lennon gallagher

همکاری و حضور خلاقانه دانشجویان آن ها را قادر می سازد تا مفاهیم و محصولات ۵G را بهتر بشناسند تا بتوانند در آینده در خرده فروش ها تحول ایجاد کنند. در روند و تکامل ۵جی پیش بینی می شود که زندگی روزمره را سریع تر کند. این شبکه می تواند انواع کارهای خلاقانه را با خود بیاورد:شبکه حمل و نقل متصل به یکدیگر (شبکه حمل و نقل)٬ محیط زیست سالم٬ تولید٬ انرژی٬ امنیت و… .

مجیک لیپ
مجیک لیپ

شادی هالیول، افسر ارشد بازاریابی در Three

شادی هالیول، افسر ارشد بازاریابی در Three، گفت: “امروز ما حجم ۵ گیگابایت را برای اولین بار در انگلستان، یعنی اینجا در قلب دنیای مد، قرار می دهیم. با در اختیار دادن این تکنولوژی به دانش آموزان و دانشجویان به نسل بعدی فناوری های تلفن همراه، آنها می توانند مرزهای یادگیری، نوآوری و پایداری را به گونه ای ایجاد کنند که هرگز امکان پذیر نبوده است. ”

magic leap 5g
magic leap 5g

از مارس، کاربران می توانند نخستین حوضه واقعیت مخلوط (ترکیبی) در جهان را در فروشگاه flagship store، آکسفورد سیرکوس، تنها فروشگاه در انگلیس که ۵G فعال است را تجربه کنند.

مشاهده تصاویر بیشتر در اینستاگرام csm_news

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password