آزمایشگاه Blue Vision به ناوگان حمل و نقل Lyft پیوست

the-blue-vision-lab-joined-the-lyft

ما در مطالب قبلی در مورد قدرت این شرکت صحبت کردیم. با خبر شدیم که آقای پیتز اندروسکا به ناوگان حمل و نقل Lyft پیوسته و برنامه های متنوعی را برای آینده ی این شرکت در نظر دارد. شما می توانید مطلب قبلی ما را بخوانید:

در ادامه صحبت های مدیر عامل شرکت Blue Vision را خواهیم خواند.

بنیانگذار و مدیر عامل شرکت آزمایشگاه Blue Vision ٬ پیتر اندروسکا (Peter Ondruska):

امروز من مشتاق هستم اعلام کنم که آزمایشگاه Blue Vision در جهت بهبود سیستم حمل و نقل Lyft، با استفاده از تکنولوژی های کامل، به شرکت Lyft ملحق شده است. آزمایشگاه های Blue Vision اولین اداره Lyft در لندن خواهند بود و به عنوان بخشی از ۵ Level Lyft برای ساختن تکنولوژی ماشین های خودگردان تلاش خواهند کرد.

bluevisionlabs
bluevisionlabs

ما با استفاده از این ماموریت، آزمایشگاه های Blue Vision را آغاز کردیم تا از توانایی های روباتیک امروز و سیستم عامل های AR، با حل برخی از سخت ترین چالش های تکنولوژیکی در این زمینه، پیشگیری کنیم.

blue vision ar
blue vision ar

 

در ماه مارس سال جاری، با انتشار «Blue Vision Labs AR Cloud»، یک تکنولوژی که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تجارب مشترک AR را که قبل از آن در مقیاس بی سابقه ای امکان پذیر نبود، پیشرفت های زیادی را انجام دادیم. یکی از کاربردهای بالقوه فضای ابر ما به ما اجازه می دهد که با استفاده از رانندگان خود، با قرار دادن موقعیت مکانی روی صفحه نمایش گوشی هوشمند سوار شده در واقعیت افزوده، ارتباط برقرار کنیم. پیوستن نیروها به Lyft بدین معنی است که ما می توانیم تجربیات شبیه به این را در مقیاس بسیار وسیع تر توسعه دهیم.

 

فناوری ابری ما تمامی شهرها را تحت پوشش خود با دقت بالا و به صورت ۳D پوشش می دهد، این قابلیت با استفاده از gps رانندگان تقویت می شود. ما بر این باوریم که به دست آوردن درک دقیق از جهان، ضرورت کلیدی برای دستیابی به پلت فرم ایمن و مقیاس پذیر رانندگی است. به طور خاص، این فن آوری به ماشین کمک می کند تا بداند کجا هستند، چه چیزی در اطراف آنها است و چه چیزی باید در مقیاس بعدی با فناوری های دیگر امکان پذیر باشد. ما بسیار هیجان زده هستیم که با Lyft کار کنیم تا تلاش های خود را برای ایجاد آینده ی بهتر انجام دهیم.

 

سیستم ابری واقعیت افزوده
سیستم ابری واقعیت افزوده ی ما در سطح شهری می تواند تجارب مشترک ایجاد کند که قبلا این امکان پذیر نبود.

 

سفر به آینده

ما در اینجا باید از سرمایه گذاران خود بخصوص، Google Ventures، Accel, Horizons Ventures ،angel investors و همچنین هزاران برنامه نویس، تشکر کنیم.

ما در این سفر هیجان انگیز، نسخه های بعدی خود را جهت بهبود در اختیار برنامه نویسان خواهیم گذاشت.

منبع: bluevisionlabs

سید مسعود امامیان184 پست ها

جهت مشاوره و پیاده سازی نرم افزارهای واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی به شماره زیر تماس بگیرید: 95 36 602 0936

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password