قبل از خرید از Shutterstock روی دیوار تست کنید

test-the-wall-before-you-buy-shutterstock

ویژگی جدید واقعیت افزوده Shutterstock به شما اجازه می دهد قبل از خرید محصول روی دیوار منزل تان پیش نمایش داشته باشید.

Shutterstock کجاست؟

به نقل از ویکی پدیا:

شاتراستوک (shutterstock) یکی از پیشگامان تجاری است که میلیون ها عکس و کلیپ و موزیک در اختیار کاربران قرار می دهد. این شرکت در سال ۲۰۰۳ توسط برنامه نویس و عکاس Jon Oringer تاسیس شد. منبع: ویکی پدیا

Shutterstock و واقعیت افزوده

حال این کمپانی بزرگ تصاویری که می خواهید خرید یا مشاهده کنید را با کمک واقعیت افزوده به خانه ی شما می آورد

شما بعد از انتخاب تصویر روی دکمه ی مشاهده در اتاق (View in Roomرا انتخاب می کنید و سپس دوربین شما باز می شود و سپس عکسی که شما انتخاب کردید روی سطوح عمودی که شما انتخاب کرده اید قرار می گیرد و شما می توانید تغییر انداره را انجام دهید.

جان اورینگر (Jon Oringer) ، موسس و مدیر عامل شرکت Shutterstock، گفت: “ما متعهد به آزمایش بیش از ۱۵ سال فن آوری پیشرفته شده ایم. “پس از سال ها پیشرفت در تکنولوژی  ما خوشحال هستیم که کاربران از واقعیت افزوده برای جستجو در میان عکس ها و فیلم ها استفاده می کنند.”

در حالیکه چندین شرکت در حال حاضر با طراحی خانه به صورت واقعیت افزوده شروع به کار کرده اند، تصویب این فناوری توسط Shutterstock یکی از اقدامات مهم در صنعت است. در حال حاضر، این پلتفرم میزبان ۲۵۰ میلیون عکس و فیلم شگفت آور است.

 

ویژگی “View in Room” در Shutterstock تنها جدیدترین مجموعه ای از برنامه های AR است که به طور خاص برای طراحی خانه طراحی شده اند. پیش از سال ۲۰۱۷، آمازون ویژگی خرید خود را در مورد واقعیت افزوده ارائه کرد که به مشتریان اجازه می دهد قبل از خرید برخی از مبلمان در خانه خود پیش نماشی داشته باشند. IKEA سال گذشته در حوزه واقعیت افزوده و طراحی داخلی ساختمان فعالیت داشته است.

این قابلیت هم اکنون توسط نسخه ای او اس Shutterstock در دسترس است.

سید مسعود امامیان176 پست ها

جهت مشاوره و پیاده سازی نرم افزارهای واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی به شماره زیر تماس بگیرید: 95 36 602 0936

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password