عینک واقعیت افزوده پورشه; تعمیر خودرو در کوتاه ترین زمان

عینک واقعیت افزوده پورشه; تعمیر خودرو در کوتاه ترین زمان

پورشه در حال اجرای فن آوری تشخیص جدیدی در نمایندگی های خدماتی خود است. این شرکت سیستمی به نام نگاه زنده (Tech Live Look) که می تواند زمان تعمیر را کاهش دهد را معرفی کرد. این تکنولوژی با استفاده از یک جفت عینک واقعیت افزوده، امکان پذیر است که درحال حاضر این عینک به بیش از ۱۸۹ نمایندگی رسمی پورشه در آمریکا تا پایان سال ۲۰۱۹ ارسال خواهد شد.

عینک واقعیت افزوده دارای فوکوس خودکار و رزولوشن بالایی است و تکنسین پورشه قادر خواهد بود اطلاعاتی را که از یک صفحه نمایش داخل لنز نمایش داده می شود را بررسی کند. عینک همچنین شامل یک دوربین است که می تواند آنچه را که کاربر می بیند برای یک متخصص در نمایندگی پورشه در آتلانتا پخش کند. سپس متخصص می تواند با استفاده از تشخیص و تعمیرات پیچیده،با تکنسین فروشنده صحبت کند. سیستم نگاه زنده همچنین به تکنسین اجازه می دهد که طرح های خدماتی را از راه دور ببیند.

“Tech Live Look” نوعی از نوآوری های دیجیتال پورشه است زیرا کیفیت تجربه مشتری را بالا می برد. با حل مسائل سریعتر، شرکای فروشنده می توانند مشتریان خود را با اتومبیل های با اختلال کمتر به مشتریان خود بازگردانند. کولر زلمر یکی از مدیران این شرکت در مورد واقعیت افزوده گفت: این فناوری نوعی نوآوری دیجیتالی بوده و قطعا توسعه آن افزایش کیفیت خدمات پس از فروش و بالا رفتن رضایت مشتریان پورشه را با خود به همراه دارد و بسیار امیدوار کننده است و تولید کننده ها، طراحان، تکنسین های خدماتی، نمایندگی ها و بازاریابان می توانند AR را با روش های منحصر به فرد و متناسب، با سرعت بخشیدن به صنعت خودرو، به کار گیرند.

نمایندگی های خودرو روزانه با تعمییر خوروهایی مانند ۹۱۱، ماکان و کاین سروکار دارند اما گاهی مشکلات این خودروها بسیار پیچیده تر شده و نیازمند رفتن به نمایندگی های اصلی پورشه است و عینک های واقعیت افزوده می توانند نقش اساسی را در تعمییر خودرو در کمترین زمان ممکن داشته باشند. استفاده از تکنولوژی نگاه زنده در عینک های واقعیت افزوده این امکان را در اختیار تعمیرکاران پورشه قرار می دهد تا همان تصویر و اطلاعاتی را از نزدیک ببینند که تکنسین های خدمات و مهندسین این کمپانی مشاهده می کنند بنابراین حل مشکل بسیار سریع تر انجام می شود همچنین آنها قادر خواهند بود تصاویر را با یکدیگر به اشتراک بگذارند و یا از طریق ایمیل برای یکدیگر ارسال نمایند.

کمپانی پورشه اعلام کرد ۷۰ درصد از تمام اتومبیل های ساخته شده در طول ۷۰ سال سابقه شرکت هنوز در جاده ها هستند. رفع مشکلات چنین اتومبیل های قدیمی در نمایندگی ها، نشان دهنده منبع جدیدی از درآمد است. پورشه مدعی است که استفاده از این عینک های واقعیت افزوده و نرم افزارهای وابسته آن ها زمان تعمیر خودروها را تا حدود ۴۰ درصد کاهش خواهد داد. این عدد به قدری بزرگ است که پورشه متقاعد شود این عینک را در اختیار تمام نمایندگی های خود در امریکا قرار دهد. گفته می شود در هفته گذشته سه نمایندگی به این عینک ها دسترسی داشته و تا پایان سال میلادی جاری ۷۵ نمایندگی دیگر نیز به این تکنولوژی مجهز خواهند شد. تا پایان سال میلادی ۲۰۱۹ دیگر نمایندگی های این کمپانی نیز از این عینک ها بهره می برند.

امروزه استفاده از عینک های واقعیت افزوده بسیار پرکاربرد شده و زمان انجام کارها را بسیار کوتاه کرده، همچنین برای انجام کارهای سخت مانند کارهای مکانیکی، جراحی و یا کارگران در چاه های نفتی، این تکنولوژی میتواند بسیار کارآمد باشد.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password