آموزش پلیس با واقعیت مجازی – NYPD

police-training-with-virtual-reality-nypd

با کمک فناوری واقعیت مجازی مبتنی بر مکان٬ NYPD صدها افسر را در سناریوهای مختلف آموزش می دهد که در دنیای واقعی این آموزش ها یا غیر ممکن است یا بسیار هزینه بر.

NYPD یا همان City of New York Police Department

ادارهٔ پلیس نیویورک (به انگلیسی: New York City Police Department یا بطور خلاصه ان‌وای‌پی‌دی NYPD) تأسیس ۱۸۴۵، ادارهٔ پلیس شهر نیویورک در ایالت نیویورک است. مقر اصلی این اداره ساختمان پلیس پلزای ۱ در منهتن جنوبی واقع در خیابان پارک رو روبروی خیابان سیتی هال نیورک قرار دارد. این اداره یکی از بزرگ‌ترین مراکز قانونی در ایالات متحده است. ان‌وای‌پی‌دی با بیش از ۳۵۰۰۰ افسر و ۴۵۰۰ نیروی ذخیره، منطقه‌ای با جمعیتی در حدود ۱۵ میلیون نفر را پوشش می‌دهد. ان‌وای‌پی‌دی پیشینه‌ای طولانی و جنجال‌برانگیز دارد و تا به حال بارها در ادبیات و سینما به آن اشاره شده است. سریال تلویزیونی قانون و نظم یک نمونه از این داستانسرایی می‌باشد. منبع: ویکی پدیا

تیم طراحی و توسعه V-Armed یک فضای بازی را در دنیای مجازی ایجاد کردند که افسران می توانند در آن جا انواع سناریوهای مختلف از خطرات جانی گرفته تا گروگان گیری را دنبال کنند و آموزش ببینند.

از تغییر سناریوها تا ایجاد انسان های عادی در محیط مجازی

این برنامه گزینه های گوناگونی برای ردیابی پیشرفت مأمورین شرکت کننده، مانند دقت و مسیر گلوله و همچنین کیفیت مذاکرات (صبحت های بین افسران یا افسر با مجرم و مردمان) ارائه می دهد. ناظران بر مامورین می توانند کنترل کاملی بر سناریوها داشته باشند.

Ezra Krausz، موسس V-Armmed می گوید: “همه چیزهایی که ما در دنیای مجازی انجام می دهیم ثبت می شود و می توانیم آمار را جمع آوری کنیم (منظور تحلیل داده هاست).” “پس هنگامی که صد نفر در حال انجام دادن همین کار هستند، می توان نتیجه گیری از آن را انجام داد.” همچنین: “تمامی سناریوهایی که در دنیای مجازی ما تعریف کرده ایم٬ قبلا در دنیای واقعی اتفاق افتاده است.”

با استفاده از شبیه سازی بسیار قابل تنظیم V-Armmed، افسران قادر به تمرین در انواع مختلفی از سناریوها هستند که در زندگی واقعی غیرممکن است؛ این شامل آموزش برای یک سناریوی تیراندازی در مراسم یاد بود مرکز تجارت جهانی است یا وضعیت گروگانگیری در یک مدرسه عمومی.

با استفاده از یک سیستم کشیدن و رها کردن ساده، کاربران می توانند این صحنه ها را با انواع دشمنان و غیرنظامیان پر کنند. مانند یک مهاجمی که ترسیده است.

 

منبع: v-armed

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password