بازی Beat Saber با ریتم واقعیت مجازی

play-beat-saber-with-virtual-reality-rhythm

بازی Beat Saber یک بازی واقعیت مجازی است که شما باید با ریتم موزیک به اجسام ضربه بزنید.

 

موسیقی این بازی توسط Jaroslav Beck سازنده موسیقی الکترونیک جمهوری چک عرضه شده، و همانطور که شما در حال گوش دادن به این موزیک هستید و به ریتم های مختلف آن گوش می دهید، تعدادی از مکعب ها به طرف شما می آیند و شما باید این مکعب ها را با استفاده چیزی که در دست دارید باید آن ها را منفجر کنید. نکته ای که وجود دارد این است که نحوه ی نمایش و ضربه زدن شما به این ریتم موزیک بستگی دارد. شما باید در تمامی حالت ها در واقعیت مجازی به سر ببرید. پیشنهاد می کنم کلیپ زیر را مشاهده کنید:

محبوبیت این بازی عجیب است!

بازی Beat Saber می توان گفت به عنوان اولین بازی های واقعیت مجازی بوده است. این بازی در بالاترین رده ی فروش در فروشگاه Oculus قرار دارد. جالب است بدانید محبوبیت این بازی در همه ی شبکه های اجتماعی به طور عجیبی در حال رشد است و در همه شبکه های مجازی می توان ردی از این بازی را دید و افراد به عنوان یک چالش یا تفریح به این بازی نگاه می کنند.

 

کجا می تونم بازی کنم؟

بازی Beat Saber را در Oculus Store و Steam VR (Oculus، VIVE و Windows MR) می توانید پیدا و بازی کنید. این بازی همچنین به زودی در پلی استیشن VR عرضه خواهد شد. شما می توانید آن را در لینک زیر بررسی کنید:

beatsaber

 

منبع: medium

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password