پارکر، اولین خرس عروسکی واقعیت افزوده، وارد فروشگاههای اپل می شود

پارکر، اولین خرس عروسکی AR، وارد فروشگاههای اپل می شود

فروشگاه های اپل احتمالا اولین مکان شما برای خرید اسباب بازی نیستند، اما فروشگاه تنها مکانی است که شما قادر به خرید یکی از اسباب بازی های جدید ساخته شده توسط برند “Seedling” هستید. این خرس عروسکی با نام تجاری پارکر به عنوان اولین خرس عروسکی واقعیت افزوده در جهان است که قصد دارد مانند یک دوست و یک همراه برای بچه های سه ساله و بالاتر، باشد.

در ساخت پارکر از هیچگونه اجزای الکترونیکی، دوربین، باتری و … استفاده نمی شود، اما وقتی که آن را در کنار یک آیفون یا iPad استفاده می کنیم، امکانات هیجان انگیزی در اختیار کودکان قرار می دهد. کودکان با گرفتن دوربین گوشی به سمت شکم عروسک میتوانند تمامی اعضای خرس را مشاهده کنند و هنگام بیماری آن را مداوا کنند.

همچنین می توانند پارکر را در پس زمینه هایی مانند جنگل های سحر آمیز و یا باغ های زیبا، قرار دهند و یا با استفاده از لوازم جانبی بسته بندی (از جمله قاشق و دارو، اشعه ایکس، دماسنج، گوشی پزشکی، عکس رادیولوژی، ستون فقرات اسباب بازی و غیره) همانند یک پزشک بیماری پارکر را تشخیص و اشکالات معده و گلو درد او را درمان کنند. با معالجه ی پارکر سطح سلامتی و خوشحالی او نیز بالاتر می رود و کودکان قادر به دریافت امکانات AR بیشتری هستند.

این خرس با قیمت ۵۹٫۹۵ دلار با تمام فن آوری هایی که نیاز دارید (به جز دستگاه iOS) به فروش می رسد. در حالیکه ارزان نیست، Seedling امیدوار است که خرس با فناوری پیشرفته، در جهت افزایش مهارت های کودکان مانند همدلی و حل مشکل، نقش ارزشمندی داشته باشد.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password