امکان جدید Wireless VR Streaming در پلتفرم Viveport اچ تی سی

new-wireless-vr-streaming-feature-on-htc-viveport-platform

نمایشگاه و کنفرانس سرگرمی دیجیتالی ChinaJoy 2019 امروز با اطلاعیه HTC با امکان جدید VIVEPORT Streaming آغاز شد ، ویژگی جدیدی به نام بستر بازی VR است که به کاربران هدست Vive امکان دسترسی بی سیم بازی های VR با کیفیت بالا را مستقیماً از VR می دهد.

VIVEPORT Infinity با شروع با ۱۲٫۹۹ دلار در ماه یا ۸٫۹۹ $ با صورتحساب سالانه ، به مشترکین امکان دسترسی به ۲۰۰۰ بازی و برنامه VR را می دهد. ۸۰۰ مورد از آنها برای پخش بی سیم از طریق شبکه Wi-Fi 5 گیگاهرتزی در دسترس خواهد بود.

آلوین وانگ گرایلین مدیر ارشد اچ تی سی در چین گفت: “۵G Cloud VR اخیراً موضوعی داغ در مطبوعات بوده است و در طی یکی دو سال پس از استحکام بیشتر شبکه ۵G ، راهی جدید برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند VR با کیفیت بالا را تجربه کنند بدون اینکه نیاز به یک سطح بالا باشد. قابلیت جدید VIVEPORT Streaming که امروز اعلام شده است ، کاربران VR را قادر می سازد از تجربه های بی شماری در دستگاه های VR مستقل خود و بدون نیاز به سیم بهره مند شوند. “

وی ادامه داد: جریان PC VR به عنوان یک مفهوم چیز جدیدی نیست ، اما داشتن رایانه شخصی و Vive Focus Plus اتصال کامل شبکه پیچیده را به صورت خودکار انجام می دهد و یک رابط کاربری یکپارچه برای شروع هرگونه محتوای VR در رایانه پیوند شده از داخل دستگاه VR ایجاد می کند. این یعنی یک موفقیت واقعی.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password