کمپین تبلیغاتی واقعیت افزوده شرکت Net-A-Porter

net-a-porters-augmented-reality-advertising-campaign

شرکت Net-A-Porter، به عنوان یک شرکت فعال در حوزه مد و پوشاک است. این شرکت از زمان راه اندازی آن در ماه ژوئن سال ۲۰۰۰، NET-A-PORTER خود را به عنوان مد برتر در سبک لوکس جهان معرفی کرده است. این مدل مد فوق العاده از بیش از ۸۰۰ علامت تجاری طراحان محبوب جهان مانند Gucci، Chloe، Balenciaga، Saint Laurent، Isabel Marant، پرادا و استلا مک کارتی و بیش از ۲۰۰ مارک زیبایی متخصص، و تازه واردان در محل سه بار در هفته.

اپلیکیشن واقعیت افزوده Net-A-Porter

این شرکت با کیفیت بالا و خدمات بالا از جمله، تحویل محصول در ۱۷۰ کشور و تحویل فوری در خیلی از کشورها حتی کمتر از یک روز معروف است و در حوزه ی واقعیت افزوده قدم تبلیغاتی ای برداشته است.

این شرکت با استفاده از فروشگاه های مختلف آن هم روی شیشه های جلوی فروشگاه، این امکان را به کاربران می دهد که بتوانند از جدیدترین محصولات این شرکت دیدن کنند. این چیزی است که Net-A-Porter هنگام ایجاد فروشگاههای پیشرفته واقعیت در رسانه های خود در لندن، پاریس، مونیخ، نیویورک و سیدنی انجام داد. مشتریان می توانند یک برنامه ویژه موبایل AR را روی دستگاه های قابل حمل خود نصب کنند، فروشگاه ها را اسکن کنند و از تجارب AR (دیدگاه ۳۶۰ درجه، اطلاعات محصول، قیمت گذاری، و غیره) لذت ببرند.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password