ویدیو موزیک واقعیت مجازی bugsys

music-video-virtual-reality

جدیدترین ویدیو موسیقی Bugsy نشان می دهد که چگونه VR خلاق، مضطرب و زنانه می تواند باشد.

شرکت Making360 ارائه دهنده خدمات واقعیت مجازی

این شرکت برای شرکت ها و هنرمندان خدمات واقعیت مجازی را ارائه می دهد. این شرکت بیش از ۵ سال سابغه کاری داشته و جالب است بدانید این شرکت برای شرکت های بزرگی هم چون سامسونگ٬ airbnb و بیش از ده ها شرکت برتر خدمات مختلفی را ارائه کرده است.

Bugsy

Bugsy یک موسیقیدان پاپ است که صدای منحصر بفردی دارد و هم اکنون توسط شرکت Making360 یک موزیک اخیر این شخص رو به عنوان F*ckboy را منتشر کرده است. شما می توانید به صورت واقعی موزیک F*ckboy را توسط Bugsy و chorus را در یک صفحه نمایشی که در اختیار دارید را مشاهده کنید.

Bugsy
Bugsy

شما می توانید این ویدیو موزیک ۳۶۰ درجه را در یوتیوب مشاهده کنید (بعد از باز شدن موزیک ویدیو می توانید با موس یا حرکت انگشتانتان ویدیو را ۳۶۰ درجه مشاهده کنید. ):

F*CKBOY by Bugsy – The VR Musical Experience (360 video)

موضوع این موزیک در مورد بیداری زنان است. “به عنوان یک دفاعی در برابر سرکش و بیداری برای زنان در کنار هم قرار می گیرند و به ناامیدی هایی که ناشی از بدبختی ناشی می شود، حمله می کنند.”

نه به حضور همه جانبه مردان٬ دفاع از حق زنان

این آهنگ در مورد زنان در برابر مردان نیست، زیرا Bugsy و رقاصان او یک هویت پیچیده مردانه و زنانه را مخلوط می کنند. اما حمله به نظام تفکری است که می گوید همه چیز و همه کجا مرد باید باشد و زن یک وسیله است.

خدمه رقص Bugsy ترکیبی متنوع از زنان، از همه سنین و نژادها است. حضور این افراد و تجمع این گروه در واقعیت مجازی خود جای بحث دارد چرا که آن ها می خواهند اعلام کنند که واقعیت مجازی جایی برای تجمعات همه جانبه است.

در حال حاضر، محیط رسانه ای تحت سلطه مردان است و زنان در VR اجتماعی می توانند به خیلی از موارد اعتراض و تجمع کنند. یکی از نکات کلیدی این ویدیو این است که زنان هنوز به عنوان سازندگان برجسته محتوا در VR تلاش می کنند.

 “Pussy Krew”، به Dazed Digital، جمعی از رسانه های جمعی مبتنی بر نیویورک می گوید:

 “ابراز زیبایی و هویت منحصر به فرد خود در VR هنوز یک حرکت رادیکال است، به خصوص در محیط تکنولوژی جریان اصلی. فضاهای VR هنوز مشغول و کنترل شده توسط افراد سفید پوست cis است، اما خوب است که هنرمندان مستقل، فن آوری ها و طراحان را به چالش بکشند و این فضاها و ایجاد دنیای جدید VR می تواند به ما خدمت کند و زیبایی ما را نشان دهد. “

امید است با خدمات ۵G و واقعیت مجازی٬ بتوانیم در بیشتر کنسرت های جهانی شرکت کنیم. مرز و محدوده به زودی از بین خواهد رفت.

شما می توانید این ویدیو موزیک ۳۶۰ درجه را در یوتیوب مشاهده کنید:

F*CKBOY by Bugsy – The VR Musical Experience (360 video)

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password