بررسی فیلم واقعیت افزوده و مجازی Vader Immortal

بررسی فیلم واقعیت افزوده و مجازی Vader Immortal

 

فیلم های جنگ ستارگان مجموعه فیلم هایست که در فضا و خارج از زمین صورت می گیرد. این مجموعه فیلم در قسمت های مختلقی منتشر شده است و به نقل از ویکی پدیا:

اولین قسمت این فیلم در سال ۱۹۷۷ با عنوان جنگ ستارگان(سپس بخش بعدی آن در سال ۱۹۸۱ با نام قسمت چهارم: امیدی تازه) منتشر شد و باعث گسترش جهان جنگ ستارگان در فرهنگ عامه در سراسر جهان شد. بعد از آن دنباله‌های موفقیت‌آمیز دیگری با نام امپراتوری ضربه می‌زند و بازگشت جدای به ترتیب در سال‌های ۱۹۸۰ و ۱۹۸۳ معرفی شدند. این سه فیلم سه‌گانه اصلی جنگ ستارگان را تشکیل می‌دهد. پس از آن سه‌گانه پیش‌درآمد در سال‌های ۱۹۹۹ ، ۲۰۰۲ و ۲۰۰۵ منتشر شدند. پس از گذشت ده سال سه‌گانه‌ای جدید با فیلم نیرو برمی‌خیزد پا به عرصه نهاد و با آخرین جدای در سال ۲۰۱۷ ادامه یافت. هر هشت فیلم نامزد جایزه اسکار (با برنده شدن دو فیلم اول) و موفقیت‌های تجاری شدند. این سری فیلم مجموعاً هشت و نیم میلیارد دلار فروش جهانی داشته‌است. منبع: ویکی پدیا

ودر Immortal، نوشته شده و اجرایی تولید شده توسط دیوید S. Goyer (شوالیه تاریکی، اسرار امپراطوری)، مجموعه ای سه بخشی بین جنگ ستارگان: انتقام از Sith و امید جدید است. آن را به اسرار امپراطوری متصل می کند (هرچند هنوز نمی دانیم چطور). داستان جنگ ستارگان، همانطور که در تریلر تیزر بالا نیز نشان داده شده است، که امروز نیز عرضه شده ، ما با خود وادر خود روبرو خواهیم شد. هیچ جزئیات دیگری منتشر نشده است، مگر اینکه به نظر می رسد گام بعدی استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده و واقعیت مجازی است.

 

فیلم vader immortal

به نقل از سایت خبری starwars:

گفتگو های بسیار اولیه در مورد این پروژه سه سال پیش آغاز شد، درحالیکه ILMxLAB راه اندازی شد،” Mohen Leo، مدیر محتوای محتوا در ILMxLAB، به StarWars.com می گوید. “Lucasfilm در تولید در Rogue یکی بود. در فیلم، مخاطبان می توانند یک نگاه اجمالی از قلعه دارت وایدر در مصطفیار داشته باشند که ما می دانستیم که باعث جلب توجه طرفداران می شود. این نیز زمانی بود که برخی از اولین محتوای محتمل برای Oculus DK2، کیت توسعه دهنده ای که پیش از Oculus Rift بود، بیرون آمد. ما متوجه شدیم که VR دارای توانایی منحصر به فرد برای انتقال افراد به مکان داستانی است و به آنها اجازه می دهد تا آنها را کشف کنند. بنابراین، ما فکر می کردیم: “آیا جالب نیست که مخاطبان بتوانند قلعه وایر را تماشا کنند و فرصتی برای یادگیری برخی از اسرار او داشته باشند؟

برای گویر، یک فیلمنامه نویس موفق که همچنین برای تلویزیون و بازی های ویدئویی نوشته شده بود، این پروژه یکی بود که نمی توانست از آن به راحتی عبور کند. “من فکر می کنم حدود سه سال پیش بود که کری [Hart of Lucasfilm Story Group] به من گفت:” آیا شما علاقه مند به انجام کار در فضای VR با وایدر هستید؟ “او به StarWars.com می گوید. “من گفتم:” بله! “او گفت:” آیا می خواهید چیز دیگری بشنوید؟ “و گفتم:” نه! هیچ کس قبل از این تا به حال در مورد VR چنین چیزی ندیده بود. و من علاقه مند به حرکت و استفاده از VR بودم. اما این ایده که من واقعا می توانستم با ILMxLAB کار کنم و کاری را با وی انجام دهم، برنامه ی جذابی برای من بود.

گویر می گوید: “این روند طولانی و طولانی بوده است.” “هیچ قاعده ای برای آنچه که ما انجام می دهیم وجود ندارد و قطعا پستی و بلندی های خاص خودش را دارد.

 

Vader Immortal
Vader Immortal

لئو می گوید: “VR هنوز یک رسانه بسیار جوان است، با هر پروژه، ما آزمایش و یادگیری می کنیم.” “آزمایشات روی Tatooine به ما اجازه دادند که مخاطبان اولین طعم و مزه ای از فانتزی ستارگان را به دست بیاورند. به عنوان یک تجربه مبتنی بر مکان، اسرار امپراطوری واقعا بر احساس فضا و نحوه حرکت از طریق آن تأکید داشت. این نیز در مصطفار، قبل از رویدادهای وایاده ایممرت، اتفاق می افتد و این نشان می دهد که برخی از داستان های داستان یک داستان است که این دو تجربه را متصل می کند. با وایدر ایماندار، ما واقعا می خواستیم ارتباط برقرار کردن با شخصیت ها و روایت را بین تجربیات چندگانه برقرار کنیم. بنابراین شما فقط از یک فیلم جالب از یک فیلم بازدید نمی کنید؛ شما برای رسیدن به شخصیت های نمادین مانند Darth Vader، چهره به چهره آن ها را خواهید دید. ”

آنچه که ما باید منتظر آن باشیم، نسل جدیدی از فیلم های واقعیت مجازی و واقعیت افزوده است. شاید ماندن در منزل و دیدن یک فیلم معمولی دیگر سنتی شده و باید منتظر سخت افزارهای جدیدی باشیم که به همراه فیلم، و در داخل فیلم، فیلم را مشاهده کنیم. چیزی که شاید Goyer هم به دنبال آن باشد همین است!

 

منبع: starwars

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password