تکنولوژی طراحی ناخن کمپانی ModiFace با استفاده از واقعیت افزوده و قابلیت ردیابی دست

تکنولوژی طراحی ناخن کمپانی ModiFace با استفاده از واقعیت افزوده و قابلیت ردیابی دست

کمپانی غولپیکر فرانسوی L’Oréal از ابزار جدیدی مبتنی بر واقعیت افزوده به نام ModiFace رونمایی کرد که قادر است با استفاده از تکنولوژی واقعیت افزوده عکس واقعی را روی ناخن انگشتان شما مانند طراحی واقعی شبیه سازی کند، به گونه ای که سایه ها و بافت ها به طور دقیق در انگشت کاربر در محیط واقعی نمایش داده می شود.

این نرم افزار مجموعه ای گسترده از رنگ ها و بافت ها را برای کاربران فراهم می کند تا بتوانند آنها را امتحان کنند، کاربران همچنین می توانند طرح ناخن سفارشی خود را از عکس های دوربین گوشی خود ارائه دهند.این اپلیکیشن شامل بیش از ۱۰،۰۰۰ نوع مدل یادگیری دست است برنامه می تواند مرزهای سه بعدی ناخن ها را با دقت شناسایی کند. این برنامه همچنین در محدوده وسیعی از عمق، از ۵ سانتیمتر تا ۰٫۵ متر فاصله دارد و همچنین قادر به ردیابی انواع حرکات دست و شناسایی موقعیت آن است.

همانطور که از نام این کمپانی مشخص است، ModiFace شهرت خود را بر روی ویژگی تشخیص چهره از طریق واقعیت افزوده را قبلا امتحان کرده است به گونه ای که چهره ی کاربران را آرایش می کند و سایه های رژ لب و سایه چشم را روی صورت کاربر قرار می دهد. ویژگی جدید ردیابی ناخن، گسترش منطقی این فن آوری است.

در حال حاضر، این برنامه تنها برای iOS در دسترس است و کاربران دستگاه های iOS می توانند این برنامه را از طریق App Store اپل دانلود کنند، زیرا بر اساس جعبه ابزار Core ML اپل، کار می کند با این حال، ModiFace بعدا می تواند یک نسخه Android را از طریق کیت Google’s ML ایحاد کند. اما به گفته ی پرهام عربی مدیر CEO این کمپانی چنین چیزی در آینده ی نزدیک اتفاق نمی افتد.

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password