کاربرد واقعیت ترکیبی در شبکه های اعلام وضعیت آب و هوا

mixed-reality-applications-on-the-network-status-weather

شبکه اعلام وضعیت آب و هوایی TWC نمونه ی دیگری از واقعیت ترکیبی را به نمایش گذاشت.

شبکه The Weather Channel نمونه ی جالبی از طوفان هارپر (Storm Harper) را با واقعیت ترکیبی به نمایش گذاشت. همانطور که در پست قبلی (کاربرد واقعیت ترکیبی) اشاره شد یکی از کاربرهای پرطرفدار واقعیت ترکیبی٬ وضعیت آب و هواست.

 

زمانی که کانال آب و هوا (TWC) در ماه ژوئن سال ۲۰۱۸ فناوری IMR خود را عرضه کرد، این سازمان صنعت را به یک شکل جدیدی به همگان معرفی کرد.

کار با متخصصان واقعیت ترکیبی شرکت The Future Group شبکه TWC خبرنگاران خود را به یک شبیه سازی واقعیت ترکیبی مجهز کرد که قابلیت به نمایش گذاشتن یک طوفان ۲۰۰ مایل در ساعت را به خوبی می تواند نشان دهد. ویدیوی زیر قدرت واقعیت ترکیبی در هواشناسی را به خوبی نمایش می دهد. نمایشی که مجری آن در کمتر از کسری از ثانیه به محیط های شبیه سازی شده های مختلفی منتقل می شود و می تواند یک گزارش کامل و واقعی را به نمایش بگذارد.

 

 

این فقط یک نمونه بود که کانال آب و هوایی با بهره گیری از واقعیت ترکیبی توانست نشان دهد که چگونه طبیعت می تواند وحشی شود و غیرقابل کنترل. از زمان راه اندازی اولیه آن در ماه ژوئن، فناوری IMR TWC در چندین نمایشگاه مختلف، برجسته شده است از همه چیز از سیل های وحشتناک تا طوفان های شدید.

 

کلیپ بالا طوفان هایپر در کالیفرنیا را توسط کارشناس آن معرفی می کند و عواقب و نتایج آن را به خوبی به نمایش می گذارد.

 

جیم کانتور یکی از کارشناسان آب و هوا شروع صحبتش را از ۶۵۰۰ فوت بالاتر از زمین شروع کرد و وضعیت آن را به نمایش گذاشت. در حین گزارش وضعیت برفی در محیط های مختلف را نمایش می گذارد.

“فقط یک دهم از یک اینچ باعث می شود جاده ها و پیاده رو بسیار لغزنده باشد،” کانتور به عنوان یک نیمکت چوبی در پشت یخ پوشیده شده است. “یک چهارم اینچ می تواند شاخه ها را از هم جدا کند و باعث اختلال در برق می شود. و هنگامی که شما بیش از نیم اینچ می روید، مشکلات جدی بوجود می آیند. “این نقطه این است که کانتور تقریبا توسط یخ زده ی عظیم ایفای نقش می کند که پس از ضربه زدن به زمین، هزاران تن یخ را می شکند. “این موشک های یخ می توانند به سرعت ۹۰ مایل در ساعت برسند و با نیروی ۱،۰۰۰ پوند فرود بیایند.”

در جامعه مدرن ما نمایش اعداد و ارقام روی صفحه نمایش به عنوان وضعیت آب و هوایی دیگر چیز جذاب و دوست داشتنی نیست. با استفاده از IMR تمامی کارشناسان آب و هوا می توانند واقعیت های ذهنی خود را به کاربران انتفال دهند.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password