بازی واقعیت افزوده ی میکی موس جذابیت های بیشتری را از دنیای دیزنی به پذیرایی خانه ی شما می آورد

mickey-mouse's-augmented-reality-game-brings-more-charm-to-your-home-than-the-world-of-disney

مسابقه ی اتوموبیل رانی خود را شخصی سازی کنید و به عنوان Mickey, Minnie و  Goofy به پیاده رو بخورید.

این هفته بازی Mickey and Minnie’s Runaway Railway: Adventure Kit که یک تجربه ی تعاملی واقعیت افزوده ی متفاوت و قابل ستایش است منتشر شد. این تجربه ی واقعیت افزوده بر اساس جذابیت های جدید پارک دیزنی است که در مارچ گذشته در Hollywood Studios اورلاندو فلوریدا به نمایش گذاشته شده است.

این بازی بر روی اندروید و iOS از طریق اپلیکیشن DisneyNow در دسترس است. تجربه ی مناسب برای کودکان این اپ، به شما اجازه ی کنترل سه شخصیت نمادین دیزنی (Mickey Mouse, Minnie Mouse,  و Goofy Goof) را می دهد؛ به شکلی که شما راه خود را در دل سه مسیر الهام گرفته شده از کارتون های کلاسیک میکی رانندگی می کنید؛ و به معنای واقعی کلمه، کلاسیک.

زمانی که شما درون این محیط های نوستالژیک واقعیت افزوده هستید، می توانید محیط اطراف خود را به وسیله ی ماشین ها، ساختمان ها و اشیای مختلف، شخصی سازی کنید تا پیست ماشین رانی مورد علاقه ی خود را بسازید. بعد از این کار ها هم می توانید با استفاده از کنترل های صفحه ی لمسی، وسائل نقلیه ی مختلف کارتونی، مثل قطار ها و خودرو ها، را درون دنیای جدیدی که ساخته اید، برانید. برای داشتن نمایی بهتر، تلفن همراه خود را به پیست نزدیک تر کنید. کنترل بازی در ابتدا کمی ضعیف به نظر می رسد اما صادقانه اگر بخواهیم بگوییم، می توانیم مدت زیادی را صرف راندن وسیله ی نقلیه خود به سمت اشیا دیگر و مشاهده ی  این برخورد کنیم و شاهد زیبایی سرنگونی اشیا باشیم. شاید این صحبت بتواند گواهی باشد برای کیفیت بالای کلی این تجربه.

همچنین یک بخش غیر واقعیت افزوده نیز وجود دارد که شامل یک بخش اضافی مسابقه ی زمانی می باشد. در این بخش به مبارزه با دیگر شخصیت های دیزنی می پردازید تا ببنید چه کسی می تواند بیش ترین مقدار سبد های پیکنیک را جمع کند. این آیتم ها می توانند برای معاوضه با اشیا دیگر یا سطوح شیب دار برای استفاده در مرحله های بعد، مورد استفاده قرار گیرند. برای غوطه وری هر چه بیش تر بازی کنان در کارتون، این بخش مسابقه ی زمانی، در حالت واقعیت افزوده در دسترس نیست.

Mickey and Minnie’s Runaway Railway: Adventure Kit هم اکنون از طریق اپلیکیشن DisneyNow بر روی اندروید و iOS در دسترس می باشد. شما با توجه به سرویس دهنده کابلی تان، نیاز به فراهم کردن هیچ گونه اطلاعاتی برای انجام این تجربه ندارید. به سادگی برنامه ی کاربردی را دانلود کنید و به بخش “بازی ها” که در صفحه ی خانه (هوم پیج) این اپ است، بروید.

در زیر یک ویدئو از مکان جذاب Mickey and Minnie’s Runaway Railway که درHollywood Studios  واقع شده است، مشاهده می کنید که این تجربه بر اساس آن ساخته شده است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password