ساخت عینک واقعیت افزوده توسط فیس بوک

گفته می شود فیس در حال ساخت یک عینک واقعیت افزوده است که با آن می تواند اولین پروژه خود را به نام LiveMaps را ایجاد کند.

LiveMaps به داده های مبتنی بر جمعیت گفته می شود ، مانند تصاویر جغرافیایی ، که از دستگاه های هوشمند مختلف به دست آمده است و به یک نقطه فضای ابری متصل است. این اطلاعات پس از آن می تواند برای تولید همانند سازی های عکسبرداری از مکان های دنیای واقعی مورد استفاده قرار گیرد ، به کاربران امکان می دهد تا طی چند ثانیه به هر مقصدی در سراسر جهان سفر کنند. این فناوری همچنین می تواند داده های مربوط به اشیاء و مکان های خاص را ضبط کند و منابع و یادآوری های بیشتری را در اختیار کاربران قرار دهد.

LiveMaps به عنوان پایه اصلی عینک های AR فیس بوک است.

فیس بوک در وبلاگ رسمی خود اظهار داشت: “ما هنوز در مرحله تحقیق هستیم و ما متعهد هستیم كه این تحقیق را به صورت باز انجام دهیم و پیشرفت خود را در مسیر عینک های AR به اشتراک بگذاریم.”

وی ادامه داد: “ما همچنین این كار را با در نظر گرفتن حریم خصوصی ادامه خواهیم داد ، و متخصصان جهانی را برای بازخورد خود درگیر خواهیم كرد ، زیرا ما با بهترین روشها می فهمیم و چگونه مردم می توانند كنترل اطلاعات خود را حفظ كنند. این فناوری می تواند راه ارتباطی انسان ها در آینده را تغییر دهد ، و ما خودمان هیجان زده می شویم که این تکنولوژی ما را به کجا می برد. “

هنوز اطلاعات کامل تری وجود ندارد. باید منتظر بمانیم تا بفهمیم فیس بوک قرار است به کجا ما را می برد.

سید مسعود امامیان184 پست ها

جهت مشاوره و پیاده سازی نرم افزارهای واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی به شماره زیر تماس بگیرید: 95 36 602 0936

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password