مدونا کنسرت واقعیت افزوده برگزار می کند

madonna-holds-an-augmented-reality-concert

در اوایل ماه جاری، مجله بیلبورد (Billboard) مراسم سالانه خود را در لاس وگاس، نوادا برگزار کرد و در حالی که اکثر ما هنوز در مورد عملکرد باور نکردنی بیدادگران کره ای BTS، متعجب بودیم نماد موسیقی پاپ، Madonna به لطف واقعیت افزوده نمایش خود را اجرا کرد.

– این ویدیو را می توانید از یوتیوب مشاهده کنید: مشاهده Madonna, Maluma – Medellín (Billboard Music Awards Performance)

در طول جشن های اول ماه مه در MGM Grand، مادونا در کنار Maluma ظاهر شد و برای اجرای آهنگ جدیدش “Medellin” که شامل هنرمندان است که به طور معمول از تصاویر گرافیک انتزاعی و رقص گمراه کننده استفاده می کردند؛ تمام این موارد توسط انواع عناصر AR افزایش یافته است، از جمله قطعات محیط زیست و همچنین کلون های رقص ستاره پاپ.

کنسرت مدونا Madonna
کنسرت مدونا Madonna

در نقش مادام X مرموز، مدونا در کنار انواع شخصیت های AR، از جمله یک افسر مخفی، مربی چا چا، یک عروس و یک موسیقیدان، رقصید. با استفاده از ترکیبی از موتور Unreal و volumetric capture، این هولوگرام های تکمیلی در طول عملکرد به صورت پراکنده ای ظاهر می شوند و به نظر می رسد به صورت تصادفی ناپدید می شوند.

عملکرد چند منظوره توسط Sequin، یک شرکت جدید AR که توسط اعضای The Future Group تاسیس شده است با هدف ایجاد اجراهای واقعیت مجازی تاسیس شده است که تا اکنون انواع نمایش های مختلف را داشته است.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password