یادگیری زبان های خارجی با واقعیت افزوده – Mondly

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی
یادگیری زبان انگلیسی با نرم افزار Mondly

Mondly یکی از نرم افزارهای قدرتمند در یادگیری زبان های خارجی است. این اپلیکیشن ۳۳ زبان خارجی مختلف را پشتیبانی می کند.این نرم افزار یکی از قویترین نرم افزارهای است که توانسته است خود را با واقعیت افزوده ترکیب کند و بتواند یک نرم افزار آموزشی کامل ایجاد کند. این اپلیکیشن که هم اکنون برای نسخه های اندروید و ای او اس در دسترس می باشد، توانسته در حوزه ی یادگیری و واقعیت افزوده گامی بزرگی بردارد.

 

با استفاده از این نرم افزار شما می توانید با یک معلم واقعی در ارتباط باشید. وقتی این اپلیکیشن را نصب می کنید از شما می خواهد یک سطحی را (مانند کف زمین) را انتخاب کنید و بعد از انتخاب استاد شما ظاهر می شود. سپس می توانید یک آموزش واقعی همراه با استاد خود را در هرمکانی داشته باشید. به نقل از سایت رسمی این شرکت، این نرم افزار هم اکنون بیش از ۲۵ میلیون کاربر دارد.

 

 

نکته ی قابل توجه این کمپانی این است که نسخه های مختلفی از اپلیکیشن را منتشر کرده اند که هر کدام برای هدف خاصی است. برای مثال: اپلیکیشن mondlyKIDS همان طور که از اسم آن پیداست، زبان خارجی مد نظر شما را به راحتی در یک محیط کودکانه به کودکان شما یاد می دهد. همچنین نسخه های دیگر این برنامه برای اهداف دیگر در دسترس می باشد.

نرم افزار اندروید و ای او اس mondly

یادگیری زبان انگلیسی با نرم افزار mondly

معلم مجازی بازخورد فوری در مورد تلفظ می دهد و دانش آموزان را با اشیاء مجازی مانند گیاهان و حیوانات که با کاربر در ارتباط با یک درس جذاب و جذاب تر تعامل دارند، ارائه می دهد. با ترکیب عناصر واقعی در درس، دانش آموزان احتمال بیشتری دارند که درک، پردازش و حفظ آنچه را آموخته اند. تیم Mondly MondlyAR را با ARCore، کیت توسعه نرم افزاری آندروید که توسط فبلت گوگل در ماه فوریه ۲۰۱۸ راه اندازی شده بود، ساخته است.Mondly  با کمپانی گوگل همکاری های زیادی برای ایجاد واقعیت افزوده ی ملموس تر داشته است.

Slide
یادگیری زبان انگلیسی با واقعیت افزوده

نمونه ویدیو از این نرم افزار

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password