اپلیکیشن واقعیت افزوده KLM ابزاری برای کمک به مسافران

اپلیکیشن واقعیت افزوده KLM ابزاری برای کمک به مسافران

با به روز رسانی اپلیکیشن iOS به نام KLM، هواپیمایی Royal Dutch Airlines با بهره مندی از قابلیت واقعیت افزوده باعث سهولت مسافرت مسافران خود شده است.کاربران iPhone و iPad می توانند یک چمدان مجلل شفاف را بر روی چمدان واقعی خود قرار دهند تا اطمینان حاصل شود که چمدانشان با ابعاد حمل و نقل برای هواپیمای متناسب است. این تجربه از طریق ARKit امکان پذیر است.

Ebay یک ویژگی مشابه AR را در اوایل امسال راه اندازی کرد که به مشتریان کمک می کرد تا جعبه حمل و نقل مناسب برای کالاهای فروخته شده را تعیین کند.با این حال، این ویژگی AR برای برنامه Android از طریق ARCore منحصر به فرد است.

“با استفاده از پتانسیلی که KLM دارد، واقعیت افزوده گام بعدی را برای ارائه خدمات دیجیتال در اختیار دارد.Pieter Groeneveld، معاون ارشد Digital Air France – KLM، در بیانیه ای گفت: مسافران تنها با یک نگاه می توانند ببینید که آیا چمدان خود را در سایز مناسب انتخاب کرده اند یا نه. با ارائه این سرویس، ابتدا نیازهای مشتریان مان را در اولویت قرار می دهیم، همچنین از پیشگامان نوآوری در جهت منافع مسافرانمان هستیم.

علاوه بر این، برنامه KLM Houses برای iOS مجهز به قابلیت واقعیت افزوده ایجاد شد که شامل مجموعه ای از هواپیماهای مجازی که می توانند در دنیای واقعی مشاهده شوند و به پرواز دربیایند، KLM برای هر پرواز به مسافران خود خانه های کوچک مینیاتوری می دهد و مسافران را قادر می سازد تا کلکسیون خود را جمع آوری کنند.

خطوط هواپیمایی خودشان را کمتر از دیگر صنعت ها با تکنولوژی واقعیت افزوده وفق می دهند با این حال چندین اپلیکیشن در این حوزه ایجاد شده، برای مثال ایرباس اخیرا اپلیکیشنی را منتشر کرده که یک خطی در آسمان رسم می کند و هواپیما می تواند روی آن به پرواز در بیایید، همچنین خطوط هواپیمایی آمریکا یک نمونه اولیه از اپلیکیشنی که توسط ARKit پیاده سازی شده را منتشر کرده که به مسافران کمک میکند تا مسیر حرکت درست را در فرودگاه را به راحتی پیدا کنند.

طرز کار اپلیکیشن به این صورت است که مسافر داخل فرودگاه دوربین گوشی خود را به هر سمتی بگیرند، اطلاعات اون قسمت را به مسافر نشان می دهد برای مثال مسافر قبل از پرواز می تواند به راحتی رستوران، کافی شاپ،و یا فروشگاه ها رو پیدا کند و هنگام پرواز مسیر ورود به گیت را با خطوط آبی که اپلیکیشن بر روی زمین رسم می کند به راحتی پیدا کند برای دیدن قابلیت های این اپلیکیشن ویدئو ی بالا را از دست ندهید.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password