معرفی بازی واقعیت مجازی Superhot

introducing-virtual-reality-game-superhot

Superhot یک بازی ویدیویی تیرانداز اول شخص است که توسط Team Superhot طراحی و منتشر شده است.

 

اگر چه این بازی گیم پلی بازی تیرانداز اول شخص است، اما این بازیکن با هدف استفاده از اسلحه ها و سلاح های دیگر از اهداف دشمن استفاده می کند، زمانی که بازی در حال حرکت است، تنها زمانی که بازیکن حرکت می کند؛ این فرصت را برای بازیکن فراهم می کند تا موقعیت خود را ارزیابی کند و به طور مناسب پاسخ دهد و گیم پلی را با بازی های ویدئویی استراتژی مشابه سازد.

 

Superhot بازیکن را در یک محیط مینیمالیستی تنظیم می کند و مهاجمان را که سعی دارند آنها را بکشند، انتخاب می کند. سلاح هایی که توسط بازیکن انتخاب می شود دارای مهمات محدودی است و نیاز است بازیکن کشتار بیشتری انجام دهد تا بتواند سلاح های بیشتری را دریافت کند.

superhot-vr
superhot-vr

از آنجایی که بازیکن وقتی به سمت جلو می رود می تواند حرکت کند٬‌و در این حال تیراندازی کار راحتی نخواهد بود. بازی حالت های مختلفی دارد. برای مثال سطح “بی پایان” آن انتهایی ندارد و بازیکن می تواند بی نهایت بازی کند.

این بازی از هدست های Oculus Rift, HTC Vive  و دستگاه های PlayStation VR پشتیبانی می کند. همچنین این بازی یکی از برترین بازی های واقعیت مجازی است.

منابع:

سید مسعود امامیان184 پست ها

جهت مشاوره و پیاده سازی نرم افزارهای واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و واقعیت ترکیبی به شماره زیر تماس بگیرید: 95 36 602 0936

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password