معرفی عینک واقعیت افزوده Vuzix

introducing-the-vuzix-augmented-reality-glasses

عینک واقعیت افزوده Vuzix عینکی ارزان قیمت با بازار هدف های مردمی و سازمانی

این شرکت عینک هوشمند Vuzix خود را به بازارهای سازمانی و مصرف کننده هدایت می کند و راه حل های نرم افزاری متفاوتی را برای هر یک از آنها ارائه می دهد. در طرف مصرف کننده، برنامه Vuzix Blade Companion، که برای دانلود از App Store یا Google Play در دسترس است، دستگاه را به دستگاه های اندروید یا iOS متصل می کند و محتوای مانند آموزش گلف از طریق Oncore Golf را بهبود می بخشد و پشتیبانی از هر دو دستیار آمازون الکسا و دستیار گوگل را داراست. برنامه همچنین با قابلیت های جدیدی از جمله امکان اشتراک عکس و ویدئو بین تیغه و دستگاه های تلفن هوشمند ارتقا یافته است.

 

“Paul Travers، رئیس اجرایی Vuzix، گفت:” عینک هوشمند تیغه Vuzix عینک های هوشمند پوشیدنی است که نه تنها می تواند در عرض چند دقیقه چندین بار فعال/غیرفعال شده و به یک گوشی متصل شود، بلکه ابزار فوری برای مشتریان و مصرف کنندگان نیز ارائه می دهد. ” “این یک دید طبیعی از دنیای واقعی را فراهم می کند در حالی که به طور همزمان اجازه می دهد که محتوای AR به راحتی مشاهده کنید و به صورت تعاملی با کیفیت بالا تعامل کامل داشته باشید: مانند جهت نقشه برداری جی پی اس، منو رستوران، اطلاعات آب و هوا، اتفاقات رویداد، اطلاعات سهام، ویدئو کنفرانس ، به روز رسانی ورزشی، معیارهای سلامتی، اطلاعات بیمار، اجرای یک ویدیو.”

عینک Vuzix
عینک Vuzix

 

پلتفرم Smart Glasses Vozix Blade شامل یک سیستم عامل مبتنی بر Android بر روی دستگاه است، یک پلت فرم خدمات مبتنی بر ابر است که به طور خاص برای Blade و یک اکوسیستم رو به رشد از برنامه ها و شرکت های توسعه نرم افزاری از سراسر جهان که با آنها کار می کنند ، از جمله Yelp و AccuWeather. آنها همچنین با آمازون همکاری می کنند تا یکپارچگی گسترده الکسا را به اتمام برسانند. الکسا BETA در حال حاضر برای توسعه دهندگان در دسترس است.

استیو اسمیت، رئیس AccuWeather Digital Media می گوید: “استفاده کنندگان از شیشه عینک آفتابی Vuzix Blade می توانند یک پیش بینی آب و هوایی جامع را به عنوان یک پوشش بصری که در زمینه دید خود قرار می گیرند را ببینند.” “همه این کارها بدون نیاز به استفاده مستقیم تلفن همراه انجام شده است”

انتظار می رود که اکوسیستم Vuzix Blade غنی از برنامه های کاربردی در سال ۲۰۱۹ بشود. از اطلاع رسانی های مختلف گرفته تا برنامه های سرگرمی یا برنامه های کاربردی مانند کارائوکه، ترجمه زبان، آموزش موسیقی، و غیره. همچنین در Blade Smart Glasses چهار بازی به طور انحصاری برای این پلتفرم طراحی شده اند که از جمله AR Dino Hunter، AR-Golf، AR-Racers و یک بازی بی نظیر AR Space-Miner طراحی شده اند.

 

عینک Vuzix
عینک Vuzix

 

Vuzix قبلا برنده جایزه نوآوری در CES در سالهای ۲۰۰۵ و ۲۰۱۸ بوده است (این شرکت در سال ۱۹۹۷ تاسیس شد)

اپلیکیشن Vuzix
اپلیکیشن Vuzix

 

موتور کل نمایشگر تقریبا به اندازه یک پاک کن مداد است و به عینک هوشمند آینده AR اجازه خواهد داد تا ظاهر تقریبا غیر قابل تشخیص و عینک عادی را احساس کنند.

Vuzix Blade
Vuzix Blade

این عینک ها که به قیمت کمتر از ۱۰۰۰ دلار عرضه می شوند دقیقا ارزان نیستند، اما در مقایسه با دستگاه های واقعیت افزوده مشابه مانند HoloLens و Magic Leap One، آنها یک راه حل مقرون به صرفه هستند.

 

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password