معرفی بازی واقعیت مجازی Budget Cuts

introducing-the-virtual-reality-game-budget-cuts

این بازی یک بازی واقعیت مجازی است که به صورت اول شخص می توانید بازی را شروع کنید. نسخه ی اولیه این بازی توسط شرکت Neat Corporation و به صورت یک دمو در سال ۲۰۱۶ منتشر شد.

BudgetCuts_Stealth
BudgetCuts_Stealth

این بازی هنوز یک بازی کارتونی است ولی باید بازی کنید تا ترس و دلهره در بازی را حس کنید. یکی از مشکلات این بازی این است که در هر مرحله ۲۰ الی ۳۰ ثانیه باید صبر کنید تا مرحله ی فعلی بارگذاری شود.

جالب است بدانید چرخش های ۳۶۰ درجه ی شما کمتر از یک ثانیه انجام می شود و شما می توانید به راحتی به هر قسمت از اتاق بروید و در آن محیط پنهان شوید. می توان این بازی را یک بازی مهیج و  هیجانی در نظر گرفت. چون شما هر لحظه ممکن است دیده شوید و توسط ربات ها ضربه ی شدیدی بخورید.

نام گذاری نامناسب

متاسفانه یکی از ایرادهایی که می تواند به این بازی گرفت نام گذاری نامناسب با توجه به محتویات بازی است. چراکه شما در بازی از دید بقیه باید پنهان باشید و هر لحظه ممکن است از طریقی به شما آسیبی وارد شود در صورتی که نام این بازی٬ چنین تعریفی را نمی رساند: Budget Cuts

داستان بازی

شما یک کارمند در mega conglomerate TransCorp هستید تا مقالات و پرونده های فایل را تمبر کنید! متاسفانه TransCorp یک متخصص در زمینه ساخت روبات های cost-cutting است و به زودی کار شما در معرض خطر خواهد بود.

شما می توانید این بازی را از فروشگاه humblebundle و از لینک زیر خرید کنید:

humblebundle

منبع:‌roadtovr

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password