معرفی استارت آپ واقعیت افزوده Mimesys

introducing-mimesyss-augmented-reality-startup

اتاق کنفرانس واقعیت افزوده آینده جلسات در سال جدید خواهد بود.

شاید شما هم بازی های سه بعدی متفاوتی را دیده باشید یا حتی بازی کرده باشید. این کار عملا از طریق آواتار ها این روزها انجام می شود، اما در CES امسال، یک استارت آپ کوچک به نام Mimesys نشان داد که با پخش ویدیویی زنده هم میشه این کارو کرد. این به این معنی است که شما واقعا می توانید همکار خود را به صورت چهره به چهره ببینید، هر چند به شکل یک تصویر هولوگرافی. چیزی که در بهترین حالت خود در فیلم Ready one player دیدیم.

mimesys-ar
mimesys-ar

Mimesys دو غرفه نمایشی را در اینتل در ۲۰۱۹ CES  به نمایش گذاشت. شما در اتاقکی روی صندلی خواهید نشست و چهاردوربین شما را بررسی می کنند و در جلوی شما یک جعبه آجری نمایش داده می شود که شما بتوانید کنترل خود را بدست آورید.

 

Davy Loots، مدیر ارشد فناوری و اطلاعات Mimesys در بیانیه ای گفت: “ما قصد داریم کاری انجام دهیم تا تغییر نحوه ارتباط و همکاری با یکدیگر از راه دور را فراهم کنیم.” “با استفاده از قابلیت های دستگاه های جدید مانند D415 عمق Dell Intel RealSense، لپ تاپ های مجهز به هشت هسته Intel Core و Magic Leap One یک هدست واقعیت افزوده، ما می توانیم عنصر انسانی را به یک تعامل از راه دور به ظهور برسانیم. ما این را با نمایش واقعی افراد به نمایش می گذاریم. ”

توانایی ضبط این نوع ویدئوی حجمی به طور معمول توسط ده ها دوربین در استودیوهای اختصاصی مانند استودیو Capture واقعیت های مخلوط مایکروسافت انجام می شود. بنابراین، Mimesys نشان دهنده یک راه حل به طور قابل توجهی راحت تر با کیفیت کم، همراه با ارتباط تعاملی بیشتر است.

Mimesys امیدوار است که این مفهوم را نه تنها به بازار سازمانی، بلکه همچنین در تنظیمات آموزش، موزه ها و حتی احتمالا برای بازاریابی و فروش معرفی کند.

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password