معرفی دستکش واقعیت مجازی Manus VR

introducing-manus-vr-virtual-gloves

با دستکش های Manus VR شما می توانید به راحتی به یادگیری حرفه های مختلف بپردازید.

این شرکت در تلاش برای گسترش سخت افزار و نرم افزارهای خود برای آموزش ها و تجارب AAA VR هست که در نظر دارد با رقبای اصلی بازار رقابت کند. چندی پیش در مورد دستکش های HaptX صحبت کرده بودیم. شاید یکی از رقبای این داستان همین HaptX باشد.

 

Manus VR Studio به کسب و کارها٬ سازمان های خصوصی و دولتی کمک می کند تا کارکنان این شرکت ها بتوانند در کمترین زمان ممکن و بدون هزینه های زیاد و خطرات احتمالی آموزش های لازم همان سازمان را شبیه سازی کنند و یادبگیرند.

بارت لوسمن (Bart Loosman)، مدیر تجاری شرکت Manus VR، در یک انتشار رسمی گفت: “با تجربه ما در واقعیت مجازی، احساس می کنیم که می توانیم تفاوت ایجاد کنیم. با ترکیب سخت افزار خودمان با محیط های مجازی با جزئیات بالا و تعاملات بالا، ما می توانیم آموزش VR را به سطح بعدی برسانیم. ”

 

دستکش Manus VR
دستکش Manus VR

Loosman ادامه می دهد “VR موجب صرفه جویی در پول، زمان و منابع می شود.” “این نیز یک راه سرگرم کننده و کارآمد برای آموزش کارکنان است. Manus VR Studio امیدوار است که برای شرکت ها چشم باز باشد. واقعیت مجازی در اینجا برای ماندن است تغییر پارادایم در آموزش صنعتی تا به حال آغاز شده است. ما امیدواریم که در این روند با آخرین سرمایه گذاری های مان شرکت کنیم. Manus VR Studio استاندارد را در آموزش مجازی تعیین خواهد کرد. ”

دستکش مانوس VR دارای قابلیت ردیابی کامل انگشت٬ بی سیم٬ یازده سنسور جداگانه، یک ژیروسکوپ، شتاب سنج و مغناطیس سنج است. بازخورد لمسی با موتورهای ارتعاش و همچنین ۶ ساعت کار مداوم را پشتیبانی می کند.

 

منبع: manus-vr

ورود به سایت

خوش آمدید! وارد حساب کاربری خود شوید

بخاطر بسپار فراموشی رمز عبور ؟

Lost Password